Ako ho získať späť? Neviem ako ďalej

Príspevok v téme: Ako ho získať späť? Neviem ako ďalej
make-170

Ahojte,som tu nová ospravedlňujem sa že zakladám novú tému ale takú s problémom ako mam ja som nenašla..Poznám sa už 8 mesiacov s jedným chlapcom ja mám 15 on má 16,začalo to nevinne poznali sme sa len z videnia zo školy ja som pomaly ani nevedela ako sa volá nezaujimal ma hoci som si vždy povedala že je naozaj pekný ale nič viac,mal frajerku ktorá bola ako to nazvať jednoducho hlúpa klasicky prípad fifleny,zmachlena a v hlave nič minule leto som ich stretavala vždy sa na mna pozeral neriešila som to aj ked som chodievala večer domov stretavala som ho samého a pozeral sa mi priamo do očí ale nezdravili sme sa ani nič.Keď raz mi poslal žiadosť prijmula som ho ale nepísal začala som rozmýšlať čo by sa stalo keby som napísala a tak sa aj stalo o dva týždne nato som napísala nevinný otaznik a tym sa to cele začalo myslela som že na to ani len nebude reagovať no on to tak rozpísal až no v ten deň sme si písali pomaly do rána zisťoval si o mne vypytoval sa aké typi sa mi páčia či takí ako on (pritom mal stale frajerku) ja som to nevnimala nezaujimal písala som si snim ale brala som to normálne začal mi vypisovať každý deň vkuse písali sme si od rána do rána až som s ním išla von pozeral sa mi prenikavym pohladom do oči usmieval sa rozpravali sme sa odprevadil ma a ešte som ani len nezašla domov a už mi písal začal mi liezť na nervy až mi vadilo že sa vkuse pýta či mam frajera no aj napriek tomu som s ním išla von aj druhýkrát bolo mi divne že ma vola von len večer ale neriešila som to chcela som sním byť stale častejšie a častejšie viem bolo hlúpe ked mal frajerku,až sme raz išli von jemne ma chytil za ruku no odtrhla som sa pomyslela som si že nebudem niekomu kaziť vztah začala som si však všímať že je ovela častejšie so mnou ako s ňou začal so mnou flirtovať ja som sa doňho bezhlavo zalúbila písali sme si naozaj vo všetkom ked som ho začala lubit stale viac a viac a začala som si byt priam ista že je to vzajomne začala som mu o nom hovorit v tretej osobe..on mi začal hovorit že som ina ako ostatne a tak,hovoril mi o svojej frajerke trápil sa aj ked o nej hovoril nikdy mi nenaznačil presne jej meno hovoril ako chce byt teraz s niekym a tak myslela som si že hovori o mne nerozmyšlala som bolo to nedorozumenie,trapilo ho že mi ubližil no neriešili sme to raz som ich stretla v buse s jeho frajerkou pozeral sa na mna ju si ani len nevšimol vyslovene ako keby najradšej išiel za mnou namiesto nej vedela som že im to neklape nemali sa o čom rozpravat ani nič,dokonca ja na novy rok bol so mnou a nie s nou,ked sme si raz pisali ozval sa mi niekto čo vo mne prejavilo ešte staré city tak som povedala nech počká že sa snim nechcem rozprávať on si ma odstránil z afektu a keď som o mesiac sa ho spýtala prečo to urobil že to bolo nedorozumenie omluvil sa mi cítil sa strašne trápne, no medzi tým mesiacom čo sme si nepisali sa s nou rozišiel uprimne tešila som sa ale samozrejme som nedavala nič najavo začali sme si znovu písať volal ma síce von no neskoro večer nechapala som prečo ako keby sa bál že ho odmietnem tak mi naznačoval že chce ist von ešte pred dvoma týždnami mi napísal spravu či chcem pusu nechapala som prečo sa take niečo pyta cez chat opytala som sa prečo sa pyta on neodpovedal dokola sa to dva dni pytal no neodpovedala som,už sa k tomu nevyjadroval naše písanie sa menej zintenzívnilo pisala som skôr ja ako on no vždy ked pirišiel odniekial pisal mi v noci a chcel si so mnou písať naposledy som mu písala pred par dnami len som sa mu pozdravila on odpisal normalne a po par hodinach začal byt viacmenej neprijemny spytala som sa ho milo či ho niečo trapi ale on hnusne odvrkol..ja neviem čo mam robiť strašne ho lubim som už neštastna bojím sa že sa mi už neozve budem rada za akekolvek rady,dakujem

milli11

Slecna a vy nepoznate nieco take ako ciarky a bodky za vetami? Aj odstavce by celkom bodli. Toto sa tak blbo cita, ze sa to ani nedalo docitat a preto ti neporadim.

make-170

Ahojte,stale sa mi neozval ale ani dlho nebyva prihlaseny zacinam nadobudat pocit ze by som mala skusit sa mu ozvat mam aj zamienku,k tomu co bolo sa vyjadrovat nebudem skusim aj neodpisovat hned.

Dadula56

Uvidis ako bude, ale rataj aj s tym, ze to vyjst nemusi, lebo mi to tak pride, ze z jeho strany je to cele take...natahovacie. Aj ked to moze byt aj tym, ze je mlady a este nevie ako na to.
Nechcem kazit mladu lasku, len aby si potom nebola sklamana alebo sa nepopalila na tom.

Dadula56

A este som zabudla: ak zacne nieco na tu temu, tak by si mala aj ty sa k tomu vyjadrit. Jasne, ze sa mu nemas vrhnut okolo krku a vyznat mu lasku, ale ked sa nanho len budes pozerat alebo to zahras do outu, tak potom zasa on nevie na com je.

Dadula56

Pockala, ci sa ozve. Ak sa ozve tak sa normalne stretnut vonku, nie na internete, lebo to je dobry zabijak medziludskych vztahov a nechala to plynut. Ale zasa nie pridlho. Ak ma zaujem, tak sa vyjadri coskoro, nieco naznaci. Je dost mozne, ze mu v tom aj ten internet brani, lebo je to dost neosobne.