Krvacam po preventivke u gyn

Príspevok v téme: Krvacam po preventivke u gyn
kukurica9999

zdravim vas.mam 25 rokov hak nereberem. kramy som mala pred 10 dnami. vcera som bola na preventivke u gyn. a robil mi ster krcka a sono. od vecera spinim- dost intenzivne. zajtra sa stahujem do zahranicia uz natrvalo. rano som jej volala ze co sa deje povedala ze to sa niekedy stava ze pri stere pacient krcava/spini nejake 3 dni. stalo sa to aj vam? je to velmi neprijemne a dost sa bojim ze nastane nejaky problem a tam kym nemam poistku tak sa mi moze skomplikovat situacia. mate s tym skusenost? dakujem

kukurica9999

dakujem upokojili ste ma. ja som to ani raz este nemala tak som sa trocha zlakla. vcera som tam bola naobed a od poobedia do teraz spinim. no dufam ze to cim skor prestane dakujem :)

lilyianka

nič to nie je, mne sa to stane skoro zakaždým, keď idem od gynekológa ... dokonca už vtedy keď mi ster zoberie a sám mi to povie, že trošku krvácam, tak mi to tam vysaje tampónom, ja si dám intimku a je to ..

Maoam

pri hlbokom stere z krcka maternice a v obdobi, kedy je krcok maternice viac prekrveny (napr. ked sa blizi ovulacia ci pocas nej), je to bezny ukaz, malo by sa to do dvoch, maximalne troch dni upravit, nemusis sa nicoho obavat