Ochlpenie na tvári

Príspevok v téme: Ochlpenie na tvári
marianka555

ahojte....tak mám 20rokov. Veľmi zarastam na tvári...moje chlpky nad perou sú tmave, husté, a dosť veľké...mám ich aj na brade, licnych kostiach...najviac ma trápia nad perou bojím sa depilopat všetkými spôsobmi že mi narastu hrubsie a tvrdšie...laser ani nespominajte...chcela by som vyskúšať voskove pásiky lebo ďalej s tým uz žiť Nevládzem...na nohách mám po holení hrubé chlpky..po vytrhani obocia je to tiež tak..má to niekto z vás tiež takisto ako ja? poraďte mi či mám ísť do toho s tým voskom alebo radšej nechať všetko tak ? bojím sa že to bude mať taký efekt ako pri holení....

alexova

ebi

ja som o tom tie pocula, teda citala
ale neviem naco to presne je ci na zvyseny muzsky hormon alebo co, ci to teda mozu aj tie zeny ktore ho nemaju zvyseny .....a kto ho predpisuje

denisa123

bola si s tym u doktora????????existuju take pasiky alebo bielidlo neviem presne ale nemusia sa holit iba ich zatries a nevidno ti ochlpenie ine ti poradit neviem :-)

Roveri

Myslím si, že každý depilačný krém je akurát tak dobrým hnojivom pre dobrý byznis .Roky sa s tým trápim. Sedávala som s pinzetou v ruke hodiny,bolo to tak obmedzujúce, že som to vzdala a jednoducho oholila.Tak sa modlím, aby mi ruky slúžili a nedaj bože nemať holiaci strojček po ruke dennodenne, tak po troch dňoch suplujem dedka.Idem to skúšať vizualizáciou. Ked ma chlpy opustia, dám vedieť.Tak mi držte palčeky.

...

Skús sa popýtať neakých známych ľudí či s tým nemali v minulosti alebo teraz tiež neaký problémy.
Skús to s tými pásikmi..každý mesiac keď si to budeš budeš depilovať,aspoň to skús.Alebo keď máš takú svetlučkú pleť zakrývaj si to neakým tmavším odtieňom dermakolu,malo by to aspoň trošku zakryť ..Držím palce :)

marianka555

hormóny mám v poriadku...neviem ten depilácny krém by som vylucila úplne,,,ked si s ním urobím nohy ani to poriadne nejde dole musím doholit žiletkou...a aj po tom kreme to zarasta takisto ako žiletkou....hneď na druhy deň

odpovedam

najprv by si mala ist na endokrinologiu, toto je prejav nerovnovahy alebo nadprodukcie hormonov. avsak ak ti ide len o esteticke hladisko, kup si depilacny krem - maju aj specialne urcene na tvar. Je to bezbolestne, jednoduche, za 15 min. Hrubsie ti chlpky nenarastu, po depilacnom kreme ani vytrhavani by nemali...