Potraviny a jedy a chemikalie.. kde je vobec pravda?

Príspevok v téme: Potraviny a jedy a chemikalie.. kde je vobec pravda?
tinuska333

je to strasne..cele to ako nas krmia roznymi potravinami, ktorych zlozenie je casto z latok, ktore su rakovinotvorne a neviem ake este.. dneska som zistila ze len v takych zuvackach su hned tri nebezpecne latky a to som na nich zavisla..a co ostatne veci..to teraz treba naozaj citat vsetky tie male pismenka? a vobec, aj tak su vsade tieto nebezpecne jedy, E-cka, farbiva, rozne pridavne latky..co vobec mame jest? su cestou BIO potraviny alebo co teda? ja nemam zahradku, nemam si kde vypestovat zdrave a bio.. okrem toho, stravovat sa bio je tak nakladne, ze to sa proste neda furt.. a potom aby nevznikali vsetky tie rozne rakoviny a choroby..

p.d.

Ucitelovanie je taky stres, ze si to len malokto vie predstavit. Keby som robil v base, tak by som nemal ziaden problem, jednu by som mu pritankoval a bolo by po probleme, ale v skolstve, tam sa neda nic. Deti su jak z divych vajec, hyperaktivne, glupucke, neucia sa...

p.d.

Ja som pan d., ja nie som ani Migel, ani Magy.
No, napriek vsetkemu si myslim, ze ludia sa adaptuju postupne na tieto zhorsene podmienky, asi sa to uz stalo, lebo by nas bolo poredsie.

ebi7777777

musím sa aj pripojiť :)

ja zas žasnem nad tým, ak príde taká stokilová rodinka s dvoma "stokilovými" deťmi na kupalisku k bufete a im objednajú taký tanier porciu hranoliek a vyprážaného syra s colou, ktorý by som jedla asi týždeň (teda ak by som vôbec taký sajrajt jedla)

mne vtedy treba plakať fakt

p.d.

Ked som ucil na zakladnej skole, tak som mal aj stokilovych deviatakov. Moj brat ma 16 rokov a uz mu doktorka odporucala schudnut. Cely den len hra tie po... hry, nepohne sa ani za Bo.., sladke vody od rana do vecera.......

p.d.

Ja si myslim, ze najviac spiny je v lufte, ktory dychame. To ostatne je len doplnok pre kazdy pripad, ak by to nevyslo s tym vzduchom:)
A rybky z mora musia byt fakt "zdrave", ked more je stoka sveta... Vsak koniec koncov telo asi potrebuje vsetky mineraly vratane olova, ortute a samozrejme, ze aj nejake to plutonium a pod.

poPotvorka

minule som si kupovala v stanku super casopis ,vola sa to Zem a vek.... super citanie hodiace sa AJ k dannej teme odporucam

orol

Svet je podla bohacov co vladnu svetu a su schovani za oponou

preludneny

a tak podla nich treba zredukovat stav obyvatelov na planete

zo sucasnych 6 ci 7 miliard

na nejakych 500 milionov obyvatelov

P.s- mozno s tym suvisi v dlhodobom horizonte aj toto, co povies?