Antikoncepcia = kyla naviac :-(((

lumi1

karkulka
ahoj, ja viem že si sa nepýtala na alkohol ale trinusa áno, tak som jej odpovedala:)No tak to je dosť že si po 4 mesiacoch tak pribrala, skús ich radšej zmeniť na nejaké iné a poradiť sa gynekologičkou. Ale zase ani cvičenie ti neuškodí:)pekný deň

karkulka

Ahojte!
Volaju sa Cilest. Beriem ich asi 4 mesiace. A co sa sportu tyka, tak asi by som s nim mala naozaj zacat.
Dakujem za radu! Pekny dnik...

karkulka

Ahoj lumi1.
V prvom rade dakujem za radu... Ale ja som sa ani na alkohol nepytala. Slo mi len o to, ci je normalne, ze som po nich pribrala... Ale aj tak srdecna vdaka!

lumi1

trinusa
antikoncepcia nie su lieky ako antibiotika alebo iné toho druhu. Alkohol ako taký má celkovo zlý vplyv na organizmus takže je to len na tebe či ho budeš kombinovať s HAK-om. Takže priama odpoveď na tvoju otázku či sa môže piť alkohol je, áno môže sa, ale lepšie by bolo keby si nepila. Takže je to na tebe.

lumi1

škoda, že si nenapísala ako sa tie tabletky volajú, to by sme ti vedeli skôr poradiť, ale ak sú jedny s tých najlacnejších tak sa ani nečuduj že si z nich tak veľmi pribrala. Ja beriem Jeanine a nepribrala som z nich ani kilo. Skús zmeniť tabletky, veľa šťastia v chudnutí.

trinusa

ahoj,ja ked som si bola pre tabletkyspytala som sa doktora ci sa z nich nepribera,tak asi to naozaj zalezi od toho co beres,skus to povedat tvojmu doktorovi.ja som sa chcela spytat ci sa moze pozivat alkohol pri antikoncepcii ak neni napisane v prislusnom letaku na to upozornenie

Patika16

a ako dlho to uzivas? a co za tabletky to mas?? ako sa volaju?? a mala by si sportovat lebo ludi co nesportuju to posoby rychlejsie to priberanie

Najčítanejšie články