Ako to znova roziskriť?

Príspevok v téme: Ako to znova roziskriť?
gipsy

žijem s priateľom už dlhší čas a cítim že pomaly ale isto sa stávame viac dobrí kamaráti ako milenci už ani neviem či ma ešte miluje, stráca sa tá "iskra" strašne mi chýba romantika a všetko to okolo neviem ako to priateľovi vysvetliť skúšala som mu to hovoriť už niekoľkokrát ale asi to vôbec nepochopil mám pocit že sa už vôbec nesnaží akoby som ho strácala nemá niekto podobné skúsenosti a nevie mi poradiť?

brunomars

MultiLevel. potom - uprimne, naletela si idiotovi, co uz :/

ja to mam naopak, dal by som vsetko, nuz ona to nechce prijat s nazorom, ze by sa citila ako ze ma zneuziva. (nevie to opatovat)

chapes to ?

Mimulus

MultiLevel - lenže ak náhodou prídu problémy čo urobíš? Budeš sa snažiť, budeš sa chcieť rozprávať alebo obnovovať vzťah? Všetky tieto možnosti sú zlé a nemajú žiadnu odozvu. To znamená, že vzťah sa automaticky rozpadne. O lásku netreba bojovať - treba milovať!

MultiLevel

Mimulus, je mi jedno co bolo :D Z toho co bolo som sa poucila, dnes mam krasny vztah, kde sme si obaja rovni a nepotrebujeme riesit ziadne zabomysie vojny v style - kto sa snazi viac. takze uprimnu sustrast vyslovovat nemusis :D :D :D Napisala som len priklad, nechytaj sa zas za slovicka :D

MultiLevel

mimochodom...piseme tu, ako reagujem JA, ako reagujes TY...Pis v globale, nikoho totiz nezaujima, aky si ty alebo ja. Ja sa tiez inak spravam vo vztahu ako zakladatelka temy, ako ty, ako hoc kto iny...Preto nestavaj priklad seba za priklad vsetkych muzov :)

Mimulus

,,stale som sa snazila, komunikovala, bola taka, aku ma chcel mat,,

Opäť celé zle. Ak si pochopila ok, ak nie tak úprimnú sústrasť aj tebe a aj zakladateľke.

MultiLevel

ajha...kdesi sa mi stratil prispevok, skusim to napisat znova
Brunomars, ja momentalne nemam problem ako zakladatelka temy. Cosi podobne som vsak zazila, hoci to bolo veeeeelmi davno. Nech bolo ako bolo, stale som sa snazila, komunikovala, bola taka, aku ma chcel mat a pritom som si vsetko ohladom vztahu vazila...Este nieco? Ano...chlapca to aj napriek tomu po case velmi rychlo preslo :) Takze v niektorych pripadoch si moze zena vazit aj jeho smradlave ponozky, no chlapec je lahsie serinkat na vsetko, ako sa snazit o daku obnovu vztahu :)

brunomars

Mimulus, stavim 5 malych piv na to, ze ludia (zeny) co hento zadru (sorry zeny), boli minimalne 1x v zivote EXTREMNE sklamane..
podla mna byt na ich mieste,Mimulus, piseme rovnako :D

brunomars

MultiLevel, "Muz sa snazi, kym neziska holku" toto je taka stara haluz, ze az :D
a nemyslis ze sa prestal snazit preto,ze zena uz nedava najavo, ze to co muz pre nu robi, pre nu aj nieco znamena ?

"Niekedy mam pocit, akoby muzom prislo nelogicke snazit sa o nieco, co uz doma ma."
paradoxne muzi myslia najviac logicky, ale toto co si napisala nedava logiku, apson to dokazuje, ze si zena no :D
muz, myslim pricetny a tirezvy muz, ak prijme plat, za svoju pracu, tak ju nepretrieska v bare, ale zveladuje ju.
to iste BY MALO platit o jeho zene.
Nuz.. stale plati.. pokial tu vyplatu (snahu) preplieska zena niekde NELOGICKY, tak smola.. kazdy muz by to vzdal (tj. aj ja - kazdy, aj najvacsi naivny rozpravkar :D )
Poina je, ze napr. ja ked nieco mam, nieco ziskam (akokolvek lahko alebo narocne), spravim vsetko preto, aby som to nepustil uz z ruky nikdy, tj. "strazim" si tu "cenu" (ci uz pes, malicky darcek co ma extremnu sentimentalnu hodnotu, napr medovnik, co by chutil ako mnaaaaaaaaam, nikdy ho neotvorim, nikdy :) mozno v 70tke, ked uz nebudu zuby.. chapes co sa snazim asi povedat, ze ?)
musis si vyberat takeho, co vie co chce, a nie burana, co nevie co chce, that's it..