Kde sa hladá kamarátstvo?

Príspevok v téme: Kde sa hladá kamarátstvo?
kde

Akoze skúsal som uz rozne zoznamky, skúsal som byt chvílu na pkeci, mohol som písat veci ktoré ludí mohli zaujat a nic ziadna odozva. Ked som niekomu napísal tak detto. Ja neviem sú tí ludia tak povrchný schválne? Hladám len kamarátstvo a ako... nikto nemá záujem. Som mladý 22, za chvílku 23 rocný chalan ktorý stratil staré kontakty s ludmi a hladá si nové. Ja neviem je to tak tazké nájst si kamarátov? Je to dost frustrujúce ked nemám kam vypadnút. A úprimne kam mám íst do spolocnosti sám ked uz som dávno na to stratil odvahu aj motiváciu. Som poslednom case dost uzavretý pretoze kazdý potrebuje byt trochu s ludmi, porozprávat sa a tak. Lenze nech to skúsam akokolvek tak cez net to nejde a ako som uz písal nemám na to odvahu íst hladat niekoho. Ved kam by som aj mohol?

Janka889989

Ahoj a nejakú kamošku nehľadáš?ja by som si rada pokecala s niekým normálnym!;-)ak dáš pokec môžme kecnúť

daaaaaaadada

určite práca, neseď doma na riti, vybehni niekam, si dospelý človek snáď sa nebudeš iba ľutovať, s kolegami je to isté alebo klub osamelých dušičiek

jozo0010

najistejsie je podla mna praca ja som si napr. nasiel kamaratov takym sposobom ze som siel do zahranicia pracovat a tam na ubytku sme boli partia chalanov a podaktori byvaju blizko mojho mesta tak sa stretavame dodnes a tiez mam 23 rokov ..urcite nie ziadne restiky a picoviny to su bludy ale tak zalezi aj na tom aky si clovek respektivne aku partiu si hladas ak kavickarov tak kaviaren!

Blondula

trosku ma pobavilo ze "ist hladat kamaratov" :D to akoze.... "blondula,kam ides ?? ....aaaale idem do mesta si najst kamaratov" :D :D :D
to preco nemozes ist sam von niekde na kofolu,zmrzlini,pivo ?? :P nemusis sa hlasit na nejake kruzky,sporty :D normalne idem von a hadam ti niekto padne "do huby" :D ja som este v roku 2009 sama travila dovolenku na mallorce :D bolo uplne super,sama som sla ochutnat volaco do restiky....sama som sla na nakup,sama som sla na kavicku...len ja a bicygel :D :D :D ale zase je pravda,ze zene sa skorej ludia prihovaraju nez chlapovi :P a k tomu aj blondavej,chaotickej :D :D

Mimulus

hrac - :D Palec hore a hlavne za poslednú vetu ti ďakujem. A takto je to podľa mňa aj s dôverou, láskou...atď :)

hrac

ja mam 23 a svojho naj kamosa som stretol minuly rok na brigade cez leto, cely den v praci meter od seba, vecer v cudzom meste sme behali a v noci na izbe. No neskamarat sa s partiou z izby :-D

a kamaratstvo sa nehlada ani nebuduje, prosto vznikne :-)

Mimulus

Ale som na výslní :) Veď ja som nenapísal, že....Ale že sa nič čo sa týka vzťahov nebuduje - buď to človek cíti alebo nie, bu´d chce byť s tebou kamarát alebo to nazve budovaní, buď ti dôveruje alebo povie, že dôveru treba budovať, buď miluje alebo povie, že to chce čas. Vysvetliť sa to dá všelijako ale kľudne buď aj na internete - aj tu sa dajú nájsť priateľstvá. Nemusíš si zničiť kĺby pri športe :D

zelovoc

viem aj konkretne rady ti dat okrem jazykovych kurzov, mozes ist na kurz posunkoveho jazyka...toto je moj plan na buduci semester :)...do utulku pomoct s budovanim novych kotercov...dobrovolnictvo hm? ... hory cistit...zalezi kde si a ake ti tvoje okolie moznosti ponuka, ale v kazdom meste nieco najdes

zelovoc

poradila by som ti ist do jazykovky, kde spoznas ludi alebo niekam na nejaky kurz...mas vela moznosti, v sucasnosti sa to kurzami, len tak hemzi a vyber si tie, ktore ta bavia a stretnes tam ludi s rovnakymi zaujmami a po kurze mozte zajst na zahasenie smadu na pivo, pokecat a tak ziskas nove znamosti, len nesed doma a na net kasli radsej...hlavne sa zapajaj do niecoho