Green Coffee Bean Pure.... funguje to?

Kikinka78

Kašli an takéto spamy ako sú dole:
Tu máš niečo reálne:
-odkaz odstránený-
Dúfam že ti to poslúži :D

Andrea37

ano potvrdzujem zelena kava naozaj podporuje chudnutie! Ja som nkdy nebola za ziadne tabletky na chudnutie ani nic podobne ale po porode som sa vobec nevedela dostat do formy.....ostalo mi spekate brucho a velky zadok tiez... zelenu kavu uzivam od zaciatku decembra a musim povedat ze brucho sa uplne zmensilo a zadok mam tiez uz mensi :) je to uzasny pocit konecne sa mi vracia sebavedomie...

Iiiii

Vás obdivujem, že sa vám to stále chce riešiť. Dnes som sa išiel odvážiť na váhu pre autá na šrotovisko a som spokojný, keďže v porovnaní s osobným autom, mám len miernu obezitu:-/
Obyčajné váhy ma už asi nechcú odvážiť, lebo mi tam stále zobrazia len nejaké, dlhé telefónne číslo, ale nedá sa tam dovolať:-(

gaga8

ahojte ,ked chudnem ,mozem jest spaldovu muku ,teda keksiky a cestoviny z nej ? nepribera sa z nej ? kupujem si spaldove keksiky ,velmi mi chutia ,na posedenie zjem cele balenie s cajom ,ale bojim sa ze ci nepriberiem z toho ,? aj cestoviny zo spaldovej muky si robim ..... este taka vec u mna ked chudnem plati stare zname , nejest a kila idu dole .. ked som si len upravila stravu .na 3 krat denne a len lahke .ziadne pecivo a vyprazane tak to ide ako v lete na saniach .. mavala som 48 kg ,ale posledne 3 mesiace mam 51 kg a neviem sa toho zbavit ... v lete som 3 dni nic nejedla ,iba voda a nieco malinke pod zub aby som neodpadla ,a mala som 46 kg ... pred menstruaciou mi velmi chti jest .. tak som sa zas vypapkala na 51 ,,a citim to na zadku ,a stehnach a vadi mi to , mam 162 cm . ked mam 48 kg citim sa akurat .. a v jedeni som nediscoplinovana .. ked ma chyti rapel ,som schopna zrat ako tehotna , nedokazem si odopriet .. zakusky s kavou ,mcdonald ,a ked mi nechuti jest tak kila idu dole .. :( pohyb mam dost si myslim . kde sa da idem peso a chodim tak kazdy den ..doma na zadku nesedim ,... skoro cely den som v pohybe .