Pichavá bolesť pri utieraní rozkroku

Príspevok v téme: Pichavá bolesť pri utieraní rozkroku
20nova20

Ahojte, gynekológ mi predpísal antikoncepciu kvôli nepravidelnej menštruácii. Ako som ju začala užívať, tak som nepostrehla žiadne vedľajšie účinky, ale keď sme mali s priateľom prvýkrát pohlavný styk bez prezervatívu (predtým len s prezervatívom), tak sme museli prestať, pretože som cítila hrozné pálenie. Na druhý deň som mala biely hrudkový výtok (pravdepodobne zápal), ale ten ustúpil po pár dňoch. Na to som dostala menštruáciu, pri ktorej som pociťovala pálenie a svrbenie v rozkroku, pripisovala som to počasiu, keďže boli teploty okolo 35 stupňov, tak som si myslela, že to je zaparené, ale keď som si to pozrela cez zrkadlo, videla som, že sa mi v rozkroku šúpe koža. Druhý deň si to natieram Canesten krémom a svrbenie prešlo, ale dole na pyskoch mi zostali také ako keby 3 vyrážky (nie sú hnisavé, ani podobne, len také kopčeky) a keď idem na malú potrebu, alebo sa osprchujem a utieram sa uterákom tak pociťujem takú pichľavú bolesť. Neviete mi poradiť o čo sa jedná, resp. čo by na to pomohlo? Či to môže byť antikoncepciou alebo to môže byť dôsledok po holení? ďakujem

20nova20

to sa mi nezdá, že by to boli bradavice. Nie je to hnisavé, je ich dosť zle vidieť aj keď použijem zrkadlo, ale ono to je len trošku také vypuklé von. Taký kopček ako keby pupačiky, len to boli pri dotyku alebo utieraní.