Chce ma?

Príspevok v téme: Chce ma?
tupelo27

Už dlhšie si píšem s jedným chalanom zo školy. Každý deň si spolu píšeme a skypujeme najmenej 2 hodiny. Chodíme spolu vonku, sami na prechádzky do prírody a spomenie, že chce pusu, ale ešte k tomu nedošlo. V škole sme stále spolu a vždy ma tak jemne buchne do ramena. Povedal mi, že ma má veľmi rád a že sa mu páčim. Otvorene sa bavíme o rôznych témach všetkého druhu. Je to super chalan, ale je odo mňa o 2 roky mladší. Má niekto nejaké skúsenosti v vzťahu kde je žena mladšia? :) Chce ma??

ta3

a co sa tyka tej ochrany, myslim, ze u Teba ide o predsudok ze chlapec by mal byt starsi (Orol, mas orli zrak ako skutocny orol) a preto mas pocit, ze nemas u neho dostatocnu ochranu, je to iba v Tvojej hlave, skutocnost moze byt celkom ina

tupelo27

my si veľmi rozumieme, len ja mám taký blbý pocit z toho, že by som mala chodiť s mladším :) ja si počkám, kým mi dá pusu on :)

ta3

ahoj Tupelo, ze je mladsi o dva roky nemusi byt ziadny problem, zalezi na tom, ze si rozumiete a ano, som presvedcena ze Ta chce, tak sa nezdrahaj a daj mu tu pusu :-))

tupelo27

aj tak sa dá povedať :D poznáme sa asi takmer rok :D spoznali sme sa na baskete a potom sme si začali písať a neskôr aj skypovať :D a stretávame sa v škole každý deň a tak osobitne, sami vonku asi raz za týždeň