Nedostatocne prekrvenie? Alebo co by to mohlo byt?

Príspevok v téme: Nedostatocne prekrvenie? Alebo co by to mohlo byt?
fixka45

neviem cim to je,ale mam pocit ze sa mi nedostatocne prekrvuju pohlavne organy, aj celkovo ruky a nohy mam stale studene... necitlive bradavky... priatela mam a v nom problem nebude, dokazem sa aj vzrusit, ale ako kedy, niekedy skoro vobec. chcem aby to bolo v norme, neviem ako si pomoct. je zvlastne ze nemam vztah ani k sebauspokojovaniu, nevzrusi ma to, ani ked som bola mladsia som nemala take tendencie. poradte mi nieco aby sa to zlepsilo, aby som bola spokojna so svojim intimnym zivotom. dakujem :)

fixka45

Nebolo by dobre vyskusat L-arginin? Skusali ste niekto? a nozdraPp vedela by si mi poslat nejaky odkaz na cvicenia? Vyskusam aj to :) uvidime co to spravi :D

orol

p.d.

-ja som myslel a myslim aj jaj, teda v kombinacii

-manualne klasicke masaze + autogenne a relaxacne techniky+ bylinne preparaty na zohriatie a prekrvenie

-no a ked bude fixka spokojna s mojim liecitelskym umenim

-tak mozme este na prejav jej vole zvysit ucinnost liecby inymi technikami

nozdraPp

Joga je vynikajuca na prekevenie velmi odporucam a bez zbytocnej nnamahavej spoeyovej aktivity.na internwte najdes mnoho jogovych cviceni aj na prekrvenie hlavy zatylku noh vnutornych organov ci pohlavnych organov na co je naj sexualna aktivita

p.d.

Kazdy z nas by jej sice nieco prekrvil, ale celkovo by to asi nebolo. Pri tvojej metode by musela robit este mozno drepy. Po leziacky sa toho vela prekrvi len v jednej malej casti tela:)