Prvy a posledny sexualny partner - realita alebo podvod.

Príspevok v téme: Prvy a posledny sexualny partner - realita alebo podvod.
svieckovaaaa

Jednoducha otazka, poznate par, v ktorom ma aspon 1 partner maximalne 1 sexualneho partnera (tj. prvy a posledny) a su stale spolu?
Alebo naozaj plati, ze kazdemu zacne "svrbiet" a podvedie?

Moj nazor s prihliadnutim na styl pisania asi uz poznate.

Mna zaujima vas nazor a stastistiky.

Male upozornenie pre admina, ak toto zmazes, zmazem ja teba.

poPotvorka

Ovecka
dam ti sem jeden vtip :
Když Bůh stvořil Adama a Evu,
zbyly mu ještě dvě věci, které jim chtěl dát.
Řekl: "Mám pro Vás ještě dva dárky, pro každého z vás jeden.
Ten první je moci čůrat ve stoje."
Adam ho přerušil: "Já to chci, já to chci! To bude báječné a můj život bude mnohem jednoduší a veselejší!" Pak se podíval na Evu a Eva přikývla a řekla: "No proč, ne, pro mne to není tak důležité."
Tak dostal Adam od Boha tento dárek. Adam výskal radosti, poskakoval a čůral tu zde, tu onde, běžel na pláž, čůral i tam a obdivoval se obrazcům, které se mu podařilo vytvořit v písku.
Bůh s Evou pozorovali Adamovo nadšeni a pak se zeptala Eva Boha: "A ten druhý dárek, který jsi nám chtěl dát?" "To je mozek, Evo. To je mozek." :-)
chaaapes ma Ovecka, co tym chcem naznacit ? :-P

0vecka

2 poPotvorka a ked to nemaju v genoch tak preco to potom robia? ...urcite sedeli jedneho dna na pieskovisku a zrazu si povedali ze pod ideme urobit nejaku blbost....

Cindy35

sex na prvom rande ani ja nechapem. ani na druhom, ani na tretom.
mi to skor ako uchylka pride- mam kamosku, ktora vyslovene ma rada sex s cudzimi ludmi, ale vsak taku uchylku ma snad len male percentu ludi

sususu

muzi stale prehanaju... 70 zien je nenormalne vela... aj ked zeny uz tiez zial nie su pozadu... minule som bola von s jednym kamosom akoze priemerny typek... ale zeny za nim idu ako muchy na... a musim vam povedat ze 3/4 zien chcu od neho sex hned na prvom rande!!! Som si myslela ze vacsinou je to muzska zalezitost ale ako vidim zeny sa pomiatli.. normalne som bola v takom soku ze som nevedela zaspat!!! Fuj hnusneeee...

Cindy35

tak to mate asi pravdu, lebo ten čávo co mal vyse 70 je teraz po 40tke neplodny. ale hovoril, ze hlavne s kondomom si uzival mladost, ale tak clovek nikdy nevie.

inak by ste sa cudovali, kolki muzi vravia ze mali vyse 70, ale ci je to pravda? mozno je 70 hranica alfasamca :-))

poPotvorka

poznam takych muzov ,ale aj viem preco podvadzaju ,lebo si myslia ,ze TO este stale maju v genoch ...... kebyze TO mame v genoch ,tak by nas nevera asize netrapila
muzi su proste praveke skarede opice :)

Najčítanejšie články