Ako sa vy cítite po amoku? Ako vám je?

Príspevok v téme: Ako sa vy cítite po amoku? Ako vám je?
macik

dobrý den,
pred pár dnami som prekonala AMOK,hroznu zurivost,strasne som sa pohadala s niekym,ziapala som ako nepricetna z poslednych sil ,asi 3 hodiny vkuse,trhala som si vlasy pomaly,asi nikdy v zivote som nebola taka nasrata (bol dovod),potom sa mi zhoršil dost zdravotny stav,je to normálne ?
este v ten den mi tlak ( inokedy nizky),vyskocil na 130,teraz už mam sice 120,ale v hlave mam cudny pocit,nemozem odvtedy spavat dobre,bolelo ma tesne den po tom srdce,a citim sa strasne slaba,akoby neschopna nič urobit,vsetko ma bolí,hlava ma boli,motá sa mi,ale inak uz sa citim celkom dobre,len ma boli hrudny kos celkom ...
je to normálny stav ?dokedy prejde ?mate nejake skusenosti ?

macik

maoam myslíš ,že sa mi po TOM mohlo niečo v tele stať,alebo ako si to myslela
vadila som sa so svojím snúbencom...a dosť škaredo,až to vyustilo do amoku,lebo mi povedal niečo,čo ma rozzúrilo
a amok bol nasledkom dlhotrvajúcich mojich problémov..

ale nejde o amok,chcela som vedieť,že či je normálne ako sa po tom amoku cítim skôr..

Maoam

nie je to bezny stav, moze to mat aj fyzicke priciny (neurologicke, hormonalne), ale aj psychicke, ci je to vyustenie dlhotrvajucich problemov, ide o to, o co konkretne slo, o aku situaciu a KTO bol pricinou toho amoku

macik

a ešte mi bolo po tom strasne na zvracanie,ale nezvracala som,no tak mierne na zvracanie mi je stále ..je to bezny stav ?