SYPANE CAJE.

Príspevok v téme: SYPANE CAJE.
..

Vedel by mi niekto poradit,kde v Bratislave -Petrzalke dostat sypane caje.Napriklad v TESCU Petrzalka,neviete ci take nieco maju?Co hovorite na caje Rooibos,Lapacho,Maté,Hannasaki,Puerh. Viete mi poradit ake su este caje podobne tymto,ktore obsahuju vitaminy,mineraly a podobne. (A chcela by som sa opytat ci moze mat na plet vplyv zle travenie,alebo taketo problemy traviace..mohlo by to mat nejaku suvislost?)Dakujem.

Lenush

travenie ma velky vplyv na kvalitu pleti. pri zlom traveni sa mozu tvorit vyrazky. caje, o ktorych si pisala su dobre prave na travenie, ja pijem hannasaki a som s nim spokojna

Alternativa

Zle travenie sa urcite moze premietnut do koznych problemov. Caje, ktore spominas, su vsetky vyborne. A je dobre, ze si sa rozhodla pre sypane caje, su kvalitnejsie ako vo vreckach. Mozes si pozriet aj caje bylinkove, ajurvedske, atd. Zalezi, co pitim sledujes. Mojim favoritom je rooibos, lebo : mozem ho pit aj neskoro vecer - neobsahuje povzbudzujuce latky a ma kopec latok, ktore telo potrebuje. Odporucam Ti ho pit v priehladnej salke a vychutnaj si nielen jeho lahodnu chut a vonu, ale aj krasnu farbu :D