Chcem aby to prestal robiť

Príspevok v téme: Chcem aby to prestal robiť
154153156412

priatel ešte nema auto, jazdime mojim, šoferujem ja.
Robim chyby, nie velke, jazdim necele trištvrte roku, ale denne. Vadi mi, ked mi vravi, pozor na cyklistu - nezraz ho, pozor červena, prečo si nedala smerovku atd..Nechcem aby mi hovoril pri šoferovani nič taketo. Vadi mi to. Robi to aj moja matka a ja potom počuvam čo mi rozprava a nesustredim sa na cestu, nervuje ma to. Hovorila som mu davnejšie nech mi to nerobi ale robi to stale. Chcelo by to nejakú fintu, správné slová, aby mi to prestal robiť. Napadá vás niečo? Diky :-)

Mimulus

flegma - nemyslíš si, že takéto praktiky zo základnej školy medzi dospelých nepatria...že vrátim ti to a podobne? Má sa znižovať na jeho úroveň???

Jednoducho ak to bude ešte raz robiť tak zastav auto...daj si blikačky, otvor mu dvere a povedz nech vystúpi :D A ak nevystúpi tak že zavoláš policajtov :DDD

flegma

ved mu to vrat v posteli, tiez komentuj, ako to ma robit lepsie a co ma a nema robit, presne tym istym stylom, ako buzeruje teba
a ked bude kukat ako puk, tak mu vysvetlis, ze ty to mas to iste pri soferovani...

bibiana.e

Povedala by som mu, "este raz okomentujes nejaku banalitu a mozes soferovat sam" alebo "moje auto, moje pravidla, bud ticho" alebo "nevyrusuj pri soferovani" alebo fakt sa vymente a komentuj kazdy VYMOL na ceste, stavim sa ze sa z toho zblazni :D
On to asi nemysli zle, ale zase si neda povedat, ach, tazka povaha :D