Liečba rany po vytrhnuti zubu

o.m.g♥

Mne vytrhli zadne dva zuby vedla seba a museli my to aj zasit lebo ostala velka rana.brala som antibiotika a pekne sa my to zahojilo za kratky cas.chvala bohu nemala som ziadne problemy.

Lulita

zalezi ako je na tom tvoj organizmus, ja som mala zapal v zube pol roka a rozhodla som sa ho dat vytiahnut, som treti týžden po extrakcii, ale este to trochu citim, nic mi nebolo povedane ako sa o ranu starat zo strany zubara, kupila som si corsodyl roztok a nie hned, to musis pockat, ale od tretieho dna som si tym vyplachovala ranu, najhorsie je, ked sa tam dostava jedlo si to stale vyberat

lulu228

mne vytahovali spodne osmicky. Prvy krat to bolo cele zle, hojilo sa to asi 3 tyzdne, aj sa to zapalilo a brala som antibiotika. Pred druhym zakrokom som sa bala, tak som si kupila wobenzym, to mensie balenie akurat na tekto pripady, brala som ho podla navodu, a vtedy sa to zahojilo cca za tyzden, ziadny opuch, a hlavne sa to nezapalilo.

Retuska222

no ja mam dost pomale ojenie ran vseobecne,preto sa dost bojim,ze to bude dlho trvat aj zuar vravel ze minimalne tyzden .. :/