Ako zviesť muža?

Príspevok v téme: Ako zviesť muža?
Knihomoľka

Ahojte :) Mám jeden problém :) Môj priateľ ma už dva krát požiadal, aby som ho zviedla, lenže ja som to nikdy nevedela robiť, resp. ani neviem ako sa to robí :D Vždy to bolo počas bozkávania, to ma už úplne vykoľajilo, lebo som nevedela ako čo odo mňa chce, či mu je málo spôsob akým sa ho dotýkam a podobne. Sme spolu krátko, cez dva mesiace... Neviem si vôbec predstaviť ako začať (vylučujem striptíz, kedže by som sa necítila vo svojej koži - ja som skôr hanblivý typ :) ). Hľadala som niečo aj na internete, ale nič súce som nenašla :) Baby, viete mi niečo poradiť ako začať? Čo funguje na tých vašich chlapov?

Iveta Michael

reakcia na Potvorka: 25.07.2013, 19:08

A myslíš že inak veriaci ľudia sa nezvádzajú navzájom? Fíí a ešte ako!:)

No ale čo sa mňa týka mne nikdy nerobil problém flirt s mužom ktorý mi padol do oka ovšem to musel byť presne môj vyhranený tip ..

A kedže som dosť talentovaná tak ti rovno napíšem že niet krajšieho zvádzania ako keď ho zvábiš nejakým temperamentným tancom napr.v štýle ohnivého flamenca či pasodoble :) ja som to v lete tancovala vonku a všimla som si že na mne poniektorí chlapi viseli očami ..taký perfektne zvládnutý tanec dokáže muža tak očariť ako Herodesa princezná Salome :)

tutka2012

ahoj knihomolka, a vlastne vsetci! chcem len dodat, ze ja mam podobny problem ako knihomolka, len som so svojim chlapom dva roky a z toho rok manzelia....aby si vedela, ze nie si sama. je vela ludi s podobnym problemom! ...a nasla som si tu od vas vela zaujimavych rad! DAKUJEM

dpk1

knihomoľka, ja tam teda žiadne vulgárne slovo nevidím. "Vylíž mi ho fešák / vykúr mi ho krásko" .... fakt tam nejaké je?? :)

srandujem veď od začiatku :).

jedulka

eddings ale to já taky, neumím se přetvařovat a lhát je nějak pod mojí úroveň,ale tohle je jen vyčtené, né vyzkoušené, přečetl jsi můj příspěvek?Rozuměl jsi mi?
k tej vasej debate holky...zensky orgazmus je v zenskej hlave, muzsky orgazmus v muzovych nohaviciach :)

preto starsie zeny skor dosiahnu orgazmus nez mlade dievcata...lebo uz to maju v hlave lepsie zrovnane

Knihomoľka

Logitech.. ešte sa mi zažiadalo pogratulovať k posunu vo vašom vzťahu = manželstvo :) nech spolu vychádzate dobre a lepšie než doteraz ;) veľa šťastných spoločných chvíľ :)

Knihomoľka

Logitech :D ja som pochopila o čo mu ide :) a už na tom pracujem, len som si myslela, že keď nikdy neprotestujem, tak je to jasné :) ale už sme si túto vec s "bonbónmi" vyjasnili :D

Logitech

No uz asi chapem o co mu ide.

Iniciativny je on a ty s tym mas problem.
To mi skor pripada tak, ako to bolo a aj je u nas.
Ani mna priatelka, par tyzdnov zena nikdy nezvadza. Robí to len málokedy. Ale sexujeme dost casto. Ked som sa pytal preco nezacina aj ona niekedy, dostal som odpoved, ze ved ma sex casto a pravidelne a kvalitny.

To co on od teba chce je to, aby si bola ty co to ziniciuje. Aby sa necitil tak ze to chce len on.

Vieš ako, keď si berieš bonbóny ktoré sú v miske, možeš sa cítiť previnile, že si si ich zobrala ale nikdy ti ich neponukol, ale ani nezakazal.
Ale ked ti miska povie "Hej, vezmi si bonbon" je to cosi ine. :p

Knihomoľka

Tak postupne :)
Logitech, díky za pochopenie aj zo strany muža, to isté patrí aj Kafikovi :)

Logitech:
tie články ma iritujú preto, lebo ked to čítam, nie vždy sa s tým stotožním... nepreskákala som si všetko ale to čo som zažila a resp. nezažila a mám na to určitý názor a v článku to prezentujú ako vehementnú pravdu a že to tak je na 99,99 % .. no neviem :) to mi je trošku proti srsti, kedže aj táto oblasť je dosť individuálna a nedá sa jednoznačne niečo presadzovať za nemenné :)
Kafik, už som nad tými poznámkami rozmýšľala, lenže ja neviem prečo, ale ked chcem napísať alebo povedať niečo takéto, vždy sa strašne rozosmejem :) a už to nie je ono :D no a ten príbeh :) vieš, nie každý chlap rozmýšľa ako ty a dá sa nahovoriť aj na takéto vecičky :) niekoho to proste nebaví, nevyvoláva to v ňom také pocity, aké by človek chcel vyvolať :) Ale súhlasím, že toto je presne o tom, spoznávať a skúšať a skúšať a dookola objavovať nové a zaujímavé :)
Pompom... chápem ako to myslíš, ale ty si si vytiahla z môjho príspevku len to čo si tam chcela vidieť :) on je veľmi nežný a nesebecký v milovaní :) problém je, že vždy chce všetko po mojom, nechce ma do ničoho nútiť a kedže ja som zatiaľ necítila potrebu robiť zo seba neveim akú dračicu, tak som sa rozhodla zistiť, ako veci vidí on :) a myslím, že nie je príliš náročný, aj sám sa tak vyjadril :) úplne s tebou súhlasím, láska sa nedá siliť, ale ja ho ľúbim a naozaj ma priťahuje, bývalý ma poslednú dobu nášho vzťahu vôbec nepriťahoval, nemohla som ho ani pobozkať dokonca ani objať, proste ja by som cítila, ak by niečo nebolo v poriadku, o to sa nebojím :)
Agnes, on mi vôbec nedal najavo že mu náš sex nevyhovuje, prehodil, že by sem tam chcel takú a takú polohu, ale žeby odo mňa niečo vyžadoval to nie... a zvádzanie, jemu išlo v podstate o to, aby som aj ja začala milovanie prvá, lebo ako som písala, ja som skôr hanblivejší typ a zo skúsenosti z posledného vzťahu mám s prvým krokom trochu problém, keby si niektorí prečítali aj predošlé príspevky, nemusela by som sa opakovať :) ale aj tak ´dakujem za príspevok
dpk1, ja také vulgárne slová nepoužívam :D