Čierna farba na vlasoch

Príspevok v téme: Čierna farba na vlasoch
miauiii

ahojky prosim o radu naliehave...dnes som sa rozhodla zbavit sa ciernej farby na vlasoch(ciernu som pouzivala vyse 5 rokov(....nemala som k dispozicii velky vyber prostriedkov tak som zvolila blond farbu palette odtien jasny blond ci take daco....a vysledok!!!!!hroza a des...od korienkov asi take 4 centimetre,moje prirodzene vlasy mi chytilo na oranzovo zlto a zvysok vlasov tam kde mi ostaala cierna farba (neodrastene)tam to s tou ciernou ani nepohlo....takze vysledok je kataastrofalny a nemozem sa takto ukazat medzi ludmi....prosim o radu ako tu ciernu stiahnut dole a ked tak aj konkretny prosstriedok...dakujem..

miauiii

ahojte tak vcera som si davala syoss lightner 11 , 12 som nenasla...a celkom v pohode mi stiahol ciernu...od koncekov mam silny blond a postupne ide farba do oranzova a ku koncekom do hneda.ale podstatne je ze cierna je prec :D..dam si ten lightner este raz a potom uz mozem daavat cervenu...uz by mi chytila aj teraz ale este pockam :D

nefinka

to, že dávat si ciernu farbu rovno na blond a svojpomocne, bol najhorsí mozny napad aky si mohla mat, ale na to si uz prisla. Urcite ti odporúcam navstivit nejakeho kvalitneho a sikovneho kadernika, silno pochybujem, ze to svojpomocne vytiahnes na nejaku pozeratelnu farbu. Ja som si davala stahovat ciernu farbu, tiez po 5 tich rokoch profesionalnemu kadernikovi a teraz, az po dakych 4 farbeni a stahovani mam blond vlasy.

miauiii

pre hchx. - nie nemysllela som ze budem mat farbu blond na obrazku,keby si citala poriadne tak by si videla ze som pisala ze som chcela dat dolu ciernu farbu a moj plan je mat ohnivo cervene vlasy,,,a tou blond som chcela odstranit ciernu....

hchx

miau : to ako co si camala ze po tej farbe budes mat pekne blond vlasy ako na obrazku? kup si B4 color removal ci ako sa to vola . ale budes ho musiet asi viackrat pouzit. jje to drahe

miauiii

pre Dr.Spy- ja sa nepotrebujem hrat na nijaku tuctovu zenu,ani sa fotit do kamery,nemam 20 rokov a ani sa prerabat...jednoducho by som chcela zmenu lebo byt cierna ako havran uz ma to po tych rokoch prestalo jaksi bavit...som clovek spontanny takze dnes som si povedala ze si prefarbim vlasy...dopadlo to ako to dopadlo...ale ved trosku srandy musi byt ne???? :D no a v najblizsej dobe urcite nepojdem do kadernika -nemam moznost,byvam v dedine a v okoli 40 km naokolo niet normalnej drogerie ani kadernika...ale ten syoss by som chcela skusit ak by sa mi ho podarilo najst:D dskujem za rady :D ale keby som tu teraz dala moju aktualnu foto myslim ze by sa vsetci pobavili :D :D :D

.dr.spy

fuj v zivote by som.si nezosvetlila vlasy.daj si effesor budesmat povodne.ja teraz hore kedze v aprili som mala tonovaci sampon hnedyz coho vzdy cierne vlasy sola odrastlii a hore na hlave mam 15Cm svoje a vidim ze este dole mi effesor nezmil uplne farbu ale chvalabohu nepotebyjem sa ukazovat v kamerw anu nijak sa pewrabat a kutrite mi c mobile.Co ma trapi ze som asi tri roky zacala sivnut ale lwn zopar vlasiv a kde mam svoje vlasy ak medzi nimi aj sive a vtzera to ako mwlir twraz perfektnw vyzerm mam povodnu horw tmavu farbu a j tomu svoju anedu plet uzasnw to vyzera.Nwbudem s Odfarbovat ako tuctove zeny toto som ja a komu aa nepacim to ma nezaujima anu mnw s Tristvrtsveta nepaci a oni sa budu prerabat na moj vkus??? nienikri nebude rozhodovat o tom aka mam byt ako mam nosit vlasy a aku farbu teraz mam svoje a su dost tmave sp svetlymu by sim nevyzerala dobre lebo tvar si.mala vzdy dost tmavu a to ako cigoska bt som vyzerala.