Prečo ?? :\'(

jedulka

Mimu...pamatuješ co jsem radila pomoc?Ať přebije negativní zážitky, zážitky pozitivními.A to jsem ještě tohle nevěděla :-))))

jedulka

Mimu :-) vždyť ano.Už se dělají pokusy potlačovat spánkový stav REM, jak dopadli nevím ...nechce se mi surfovat :-)

Mimulus

bbr - vyser sa na spánkové fázy aj tak sa nikdy nezobudíš v tom okamihu v akom chceš. Jedine, že by si chcel žiť v labáku.

No čo sa s tým dá robiť - skús to klamať...väčšina ľudí tvrdí, že to zaberá...

Ak budeš mať super náladu a pomyslíš si na niečo zlé tak sa skús sústrediť na to dobré a aj napriek tomu že sa cítiš zle tak túto myšlienku oživiť. Musíš sa jednoducho dostať do stavu v ktorom si bol keď si bol niekedy šťastný a zotrvať v ňom bez ohľadu na vonkajšie vplyvy - musíš ovládnuť svoju myseľ.

Je tu len jeden háčik - ak máš negatívnych zážitkov podstatne viac ako tých pozitívnych a ak sú silnejšie.

jedulka

Vědci zkoušeli co s námi dělají naše sny a proč se nám vlastně zdají sny.Nejnovější pokusy ukázali, že máme dva druhy stavů kdy sníme. Né jeden jak jsme se doposud domnívali.Testy jsou velmi jednoduché.Jsou na člověku všechny možné elektrody, které zachytávají v jakém spánkovém stavu se zrovna nacházíte.(EEG atp)
Lidé když procházeli spánkem REM probudili měli jen jeden úkol hned říct co se jim zdálo.Všichni do jednoho měli takzvané fáze zaplněné negativními procesy(deprese).Pak je nechali spát dál.Probudili je ve stavu snění spánku ENEREM, všichni do jednoho byli nabuzení pozitivním myšlením.
Lidé s depresemi procházeli jen stavem spánku REM,nepokračoval u nich měřitelný a prokazatelný spánkový stav ENEREM!

jedulka

můj názor,
před spaním pořádnou procházku, v klidném prostředí.Můžeš myslet při ní pozitivně o tom co by jsi rád aby se stalo.Otřepaný viď:-)
Ve spánku se zastavuješ ve fázi REM.Ta pracuje s negativními procesy.
Když je spánek dobrý,po REM nastává stav spánku ENEREM, v něm je pozitivní myšlení.
Zůstáváš ve spaní ve stavu spánku REM a mozek se v něm i probudí.Zaděláváš si na těžké deprese.