Bez kondómu a aj bez antikoncepcie

Príspevok v téme: Bez kondómu a aj bez antikoncepcie
katkat56

Ahojte chcem sa podeliť s našim sexuálnym životom. S mojim priateľom sme už spolu 6 rokov a sexuálnym životom žijeme 4 roky. Spočiatku sme používali kondóm, no mne to strašne vadilo pripadalo mi to ako keby som sexovala s gumou. PRoste žiadne vzrušenie tam nebolo pretože jeho penisu som sa nedotýkala iba cez nejakú gumu v mojej vagíne. Tak sme to raz skúsili bez kondómu a bolo to niečo neuveriteľné :) ja antikoncepciu neberiem a takto si užívame 3 roky. Priateľ ked sa už má spraviť tak ho rýchlo vyberie a urobí sa mi na brucho a je to. Chcela som len povedať že aj bez kondomu sa to dá. Pretože nevidím žiadny zmysel v tom, ked je sex s kondómom...to je nič však iba nejaká guma vo vagíne a nič viac žiadne pohlavné priame zblíženie. Sexuje aj z vás tak niekto?

renault

Mám otvorený vzťah, zatiaľ bez koncepcie, dnes som kondomy minul 2 a nepoužil ani jeden. Keďže s gumou mám vážne problémi s erekciou, tak to s ním síce skúšam za tvrda, ale referencie katastrofálne. Aj pri tích 0,01mm hrubých (tenšie už nevyrábajú) je to celé nanič. Nič necítim, akurát si ho pokazím vtáka a zamažem lubrikantom ,ktorý vobec prijemny nieje. Koncepcia ide von, az sa urobím, tak min 95% ostáva na povrchu tela. Mrzí ma, že celý nápad s antikoncepcoiu je úplne nepohodlný, obmedzujúci a neprirodzený.

katkat56

myslíte si čo chcete :) koľký používajú ochranu a? o pár dni zistia že idú byť rodičmi...koľké berú antiku aj tá nie je 100%. nám to tak funguje 3-4 roky a aj keby som ostala tehotá, tak už mám svoje roky na to :) pekný deň prajem

sweater.

nemusis byt divna, tak ti nevyhovuje kondom no a co. ale nechcranit sa vobec ked nechces mat decko? som zvedavy ako dlho potrva kym budes kocikovat...

Kvety zla

Hej, aj moji rodicia to takto praktikovali... A potom som sa narodila ja :) Cize len tak dalej. :)

Ja tiez neznasam kondomy, ale ked existuje miliontristo sposobov ako sa chranit proti nezelanemu tehotenstvu INE AKO KONDOMY a viem ze tehotna byt nechcem, tak nebudem pouzivat nic...

BTW - umytie penisu po ejakulacii nezabije spermie v mocovej trubici. :) to len tak.

Ontário

tie "kvapôčky lásky" som sa o tom informovala tak neobsahujú spermie, obsahujú ich iba vtedy ak si mal pohalvný styp pred tým než si šiel mať druhý a neumyl si sa vtedy môžu obsahovať nejaké tie spermie...ale my takto už fungujeme 3 roky. Neviem a nevidím žiadny zmysel sexovať s kondómom...neviem či som divná aebo čo ale fakt mi to pripadá ako keby som mala styk s nejakou gumou :D

Ontário

Áno.
Frajerka brala, teraz neviem presne, cca 2-3 roky antikoncepciu.
Keďže sme nemali až tak často styk, dohodli sme sa, že ju vysadí. Na čo tlačiť do tela hormóny.
Ďalej sme sa dohodli na tom, že budem znova, ako na začiatku vzťahu, používať prezervatív. Kúpil som dve krabičky, no trvá to už cez dva mesiace a stále som ich všetky neminul, ešte mám jeden. A to preto, lebo sexujeme bez nich, bez akéjkoľvek ochrany. Pred koncom ho tiež vytiahnem a putuje to na brucho, alebo chrbát.

(Uvidíme do kedy to bude takto fungovať, neviem, čo môžu spôsobiť tie priesvitné mazľavé kvapky (nie biele) čo mi občas vytekajú z penisu.