Pokazene jazdy v autoskole

Príspevok v téme: Pokazene jazdy v autoskole
doktor666

mam 30 rokov a konecne som sa odhodlal spravit si vodicak. Problem je v tom ze teoria mi nerobi problem testy mam stale na 53-55 bodov len s jazdamy je to hroza :-((( Nepozeram na znacky, nepocuvam instruktorku, po prichode na krizovatku mam okno a neviem kto ma prednost, stale sa sustredim na to aby mi auto neskapalo a nevnimam nic okolo seba. Mali ste aj vy nejake problemy na jazdach alebo vam to islo od ruky??? 5 jazd je za mnou a stale to je horsie a horsie :-(((

0l!

Zdravím, hanbím sa aj za toto čo som napísal ale tak... Robím si vodičák, mal som už sedem jázd a stále sa mýlim v tom že kedy pri akej rýchlosti mám preradiť aký prevodový stupeň. Som sklamaný sám zo seba, neviem či sa mám na to vykašlať alebo pokračovať ďalej. Ale rád by som pokračoval ďalej lebo veľmi chcem vodičák :) Testy tie robím na 55 bodov konštrukciu ako tak viem (stále sa učím) križovatky to viem s tým nemám žiadny problém no problém je len s tým preraďovaním :/ čo si o tom vy myslíte je to hanba či nie? naučím sa to či nie?

zitkaobe

vyber autoškoly je potrebné si vždy rozmyslieť ... dôležite su kriteria ... odporuam Vám pozrieť si článok ..auto.zariadim.sk presne takto to je

lilyiankaa

áno, automat má tú výhodu, že ak sa niekto nevie rozbiehať na kopci, tak to automat urobí za neho ...samozrejme, je to veľmi jednoduché šoférovanie, keďže je tam len brzda a plyn ... ale mne osobne sa pri predbiehaní viacej osvedčil manuál, keďže som sa rýchlejšie rozbehla tak ako som potrebovala ... ale to možno závisí aj od motora

petra...

blahoželám...teraz šup šu kúpiť auto a jazdiť a jazdiť. Nieže budeš vodičák sušiť vo vrecku, inak zase vyjdeš z cviku a už sa nenaštartuješ.

Ja som tiaž mala stresy z autoškoly. No vodičák som urobila a hneď na druhý deň som išla kupiť nové auto ( a to dokonca mercedes B ) ale samozrejme s automatom. Odvedy jazdím ako ďábel :) pohodička, kľud. milujem jazdenie. A žiadne trhané preraďovanie, ani čakanie minutu ako tu dole písali. To asi neriadili automat. Ved na automate auto stále ide ak nezaradíš neutrál. Aj na semafore musíš bud stáť na brzde alebo dať N inak auto pomaličky ide vpred. A krásne v plynule preraďuje..neveríte, ale bude toľko aut, že sa maunály prestanú vyrábať a už budú len automaty. amerika je dôkazom...počkajte 5 rokov...autá sú tak lacné, že menej zarábajúci ak nemá prachy predá byt, kupi auto a aj rok v ňom môže kludne bývať...

doktor666

no vcera som mal skusky a dopadlo to vyborne - test na 55 a jazda s malickymi chybickami zvladnuta a urcite ste mali pravdu ze 5 jazd nic nie je - dakujem za podporu :-)

lilyiankaa

ovečka, ja som nenapísala, že sa má cúvať na začiatku :)) mňa to tiež učili až pri konci tuším ... ja som napísala, že cvičisko sa má absolvovať na začiatku, ešte pred jazdami :)

Prezývka55

0vecka neviem skus si niekedy prevodovku 4matic alebo nieco take dokial typek zaradi 1dnotku na semafore ty uz budes za zakrutou.
A inak v meste jazdit na manual? Este pochopim mimo mesta ale aky to ma zmysel prehadzovat kazdych 10 sekund 1 2 3 2 1 2 3 2 1

0vecka

2 Prezývka55 to nemyslis vazne na automate jazdia skor pohodlni ludia. Tusim som videl aj peugeot 307 s automatom. Ked si trosku priplatis aj ti ho namontuju vsade a nestoji to zase az tolko. Mne an automate napr vadi ze ked pridas plyn tak cakas asi sekundu kym sa vobec pohnes a celkovo nemas az taku kontrolu nad autom.

Prezývka55

Jazdi na automat a nebudes mat z toho taky stres, dnes uz na manual jazdia len chudobni ludia alebo pretekari.

0vecka

2 lilyiankaa odkial to mas ze mala cuvat hned na zaciatku? mna to typek ucil asi v strede. To ze teba to ucili an zaciatku neznamena ze to tak musi byt. Jedine ze by sisi nasla nejake predpisy.