Preliečená mykóza

Príspevok v téme: Preliečená mykóza
dada2525

Dobrý deň, na základe kultivácie mi bol gynekologičkou predpísaný Macmiror complex 500 vaginálne tablety a na vonkajšie užitie Batrafen krém. Tablety som dobrala pred 4 dňami, krémom sa naďalej natieram. Avšak po dobratí tabliet pociťujem slabé svrbenie a občas pálenie v okolí pošvy. Chcela by som sa spýtať, či sa mi ochorenie (mykóza, plesne) vracia alebo ide o vedľajší účinok krému? Za odpoveď Vám vopred ďakujem.

RNG

Dobre osadena probioticka flora v crevach vyrobi dostatok protilatok nielen proti candide a plesniam v crevach, ale aj inde v tele.
Takze tam to treba napravit najprv a to nejedenim vela sladkeho, branim dostatku mikrovlaknin po cely zivot a nasadenim si kvalitnych probiotik.
Problem je, ze tu ludia podcenuju branie mikrovlaknin a casto maju nanic probiotika, tj take, co neodolaju ani teplu ani kyselinam, tj sa nemozu zive dostat do criev vo vacsom mnozstve.

psychoTeror

este ma napadlo ze teraz je dost teplo a tam dole sa vam pipulky tiez velmi potia v gatkach tak ci to nemas z potenia vies teplo vlhko bez vzduchu

MultiLevel

moze to byt aj z toho kremu....
Inak, preliecil sa aj partner? Je uplne jedno, ze teraz spolu nespavate, alebo, ze je milion kilakov daleko. Dolezite je, aby sa preliecil aj on

dada2525

kúpaliská tiež vynechávam a vane tak isto, max sprchy. To ma zmiatlo, že je to len občasné svrbenie, ráno napríklad nič. Občas to cítim po aplikácii toho Batrafenu, ktorý si dávam trikrát denne, preto ma napadlo, či to nemôže byť z toho, keďže to je jeden z vedľajších účinkov z príbalového letáku. Ja už len kombinujem, lieky som dobrala podľa odporúčaní a vyhýbam sa všetkému, čo to môže spôsobovať...

Prezývka55

dada2525 asi oslabena imunita, tazko povedat .. mava to polovica zien nie je to nic netradicne. tak len dodrzuj tieto veci a ono to chce zas aj cas.
Davaj bacha aby ti to nepreslo do zapalo, gynekolog by mal spravit vyter a zobrat moc na kultivaciu ci tam nemas hnis.

Prezývka55

Ano to som zabudol, ani sa dlho nemoc vo vani, sprcha je v pohode, ale dlhe kupanie a kupaliska nie to je najhorsie.
Je to prenosne takze sex preto nie :D, a aj tak neviem ci by sa ti chcelo sexovat ked ta to tam svrbi.