Co si myslíte o tomto vzťahu?

Príspevok v téme: Co si myslíte o tomto vzťahu?
ketsut

Mám dvojmesačný vzťah s mužom, o ktorom neviem čo si mám myslieť.....zo začiatku mi denne volať aj 2Okrát, čo robím, kde som, čo som...prečo sa neozvem, ked náhodou on nevolal...bolo to na mna akosi privela, tak som ho na to upozornila, nech ma neuhána, pri tom sa rozčulil a zložil mi telefon. Potom sme si to vysvetlili, že on je rád že som mu vstúpila do života, že sa teší na rozhovory so mnou, smsky....
Neskôr ma pozval na chatu, kde sme strávili dva dni (nebol medzi nami sex) grilovali sme, upratali chatu a on sa opil, bola som tak v cudzom prostredí, a celú noc som si hovorila, že s takým človekom byť čo ma niekde zoberie a opije sa...je to o ničom...lenže na druhý den sa mi ospravedlnoval, že to lutuje, že nechce aby to medzi nami skončilo, koli takej vecim že sa opil. Potom sme boli párkrát ešte von a znova na chate. Tento raz ale došlo k sexu, len on akosi nemohol dosiahnuť vrchol a preto začal zúriť, treskol dverami a išiel fajčiť.....na druhý den mi to vysvetloval, že ked ku niekomu niečo cíti, tak sa má prvý raz taký problém...len ja som sa cítila vtedy zvláštne. V poslednej dobe čím dalej menej komunikujeme, hádame sa....provokuje ma, má hlupe poznámky na mna moju rodinu, čo sa mi nepáči. Ked mu to poviem, tak mi povie že som uzkoprsná, dôležitá ako hov...o. Stále hovorí o kompromisoch ale myslím, že len o nich hovorí nedokáže ich robiť. A ešte ma upozonil, čo mám a čo nemám robiť čo mu vadí....ale ked ja ho upozorním na niečo, tak to ospravedlnuje tým, že aj iní sa tak chovajú a nevidí v tom problém.
Včera sme si písali a ja som sa rozlúčila, že idem spať už, tak mi napísal, že som to prehnala, že som ho vytočila a že nech sa mu už neozývam nikdy....tak som si to chcela vysvetliť zavolať mu, tak ma vždy zrušil, prípadne nezdvihol.Dnes pritom mi napísal sms.
Co si o tom myslíte?

ketsut

už nebudem písať mu, mám dôkazy o tom, že som ho poprosila nech ma ten človek nekontaktuje aj rozhovor v ktorom som mu to vysvetlila.....
volala som na políciu, tak tam mi povedali, že mám príjsť podať oznámenie na neho a bude sa konať
a že nemám už na neho reagovať

winki

ale však ho ignoruj. Necítaj jeho sms a u vobec na ne nereaguj a najlepšie by bolo dať si na čas iné číslo a to staré vypnúť.

ketsut

zase mi píše ten človek, že nech sa stretneme, nech sa porozprávame
ja som mu napísala, že si neprajem aby ma kontaktoval, aby sme išli každý svojom smerom v živote
tak, on že nie, že príde k nám, že sa chce v sobotu porozprávať....
ten človek mi nedá pokoj

ketsut

bol prakticky založený pre život....zabezpečiť, mať, niečo dosiahnuť, vybaviť, byť rozhodný
to bolo to čo ma na nom priťahovalo
vo vzťahu.....ale vo vzťahu sa správal majetnícky, chcel mať všetko pod kontrolou (hlavne mna), netrpezlivo, výbušne, tvrdohlavo až moc....po čase by človek nemohol dýchať

ketsut

ja viem, že sa budete na mna čudne pozerať...alebo že čo píšem
osobne si myslím, že on by možno aj chcel byť iný ale nedokáže to, situácie nezvlada...preto vybuchne, reaguje ako reaguje, on si neuvedomuje, že jeho názory môžu byť chybné...že jeho správanie nie je dobré....po čase si to uznal aj ked som ho upozornila ale jeho začiatočná reakcia vždy bola taká, že to jeho správenie je v poriadku
aj ja si myslím, že on sám vie o tom, že má problém...a nevie ho riešiť a pomoc by som povedala, že odmieta, čoho bude nejaká žena poučovať....usmernovať...on ma potrebu byť ten čo je bezchybný, všetko že ma ok
napísal mi, že mu je lúto, že to takto skončilo, že to tak nechcel...atd už som to písala
niekto by povedal, že hrá na nervy, psychický vydiera alebo tak... prešvihol svoje správanie voči mne a to sa už vrátiť nedá....človek sa učí na chybách...je otázne či sa z nich poučí....ale to je už na nom on je strojcom svojho šťastia

odpovedam

Pred ostatnymi si to neprizna, ale vo vnutri urcite. Poznam pripad, presne ten isty, co si uvedomil, ze nema zdravy vztah k okoliu a pomoc vyhladal. To je vsak na kazdom cloveku, co robi so svojim zivotom a co ho robi skutocne stastnym.