Je mi ľúto

Príspevok v téme: Je mi ľúto
Bublina85

Viem, že to tu už bolo viac krát,ale potrebujem to zo seba dostať von. Nechal ma :-( veľa sme sa hádali,takže sa to dalo aj čakať napriek tomu ma to ranilo ešte v ten deň mi pisal sms ako ma ľubi najviac na svete a ze "sa ho nikdy nezbavim" (v dobrom) a večer sme sa trocha pochytili a on mi povedal, že si mam zbaliť svoje veci. Tak som si ich zbalila on zatial z verejných portalov zmazal moje fotky, všetko so mnou spoločné odstránil a najhoršie na tom je, že sme kolegovia. Mna v praci asi porazí, ja som uplne stratila chuť do všetkého, zle mi je. je pravda ,že veľa krát reagujem nie prave vhodne a niekedy sa urážam pre nič, ale on je tiez prudká povaha a viac krát spravil chyby no napriek tomu som to s nim ustála,lenže spravím pár chýb ja a je to hned rzochod s tým, že jeho to už nebavi, ze nema nas vztah zmysel a ze nemá na to nervy, pritom sa nic strasné nestalo, mozno to bola posledná kvapka ja neviem :-( ale prečo mi este doobeda píše, že ma "nikdy neopusti" cele to nechapem a asi ani nepochopim a o návrat ho prosit nebudem,pretože som to par krát spravila, teraz už to neurobím, len mi je z toho tak strasne zle :-(

Agnes998

Niečo podobné sa mi stalo asi pred troma mesiacmi, s priateľom sme sa pohádali cez fb a on mi napísal že je koniec a že si mám dojsť v sobotu pre veci ktoré mi vyhádže pred dvere. Ja som tú hádku tiež nepovažovala za nejakú vážnu takže som ostala v šoku. No na druhý deň, keď sa priateľ ukludnil to olutoval a zobral späť. Odvtedy sme mali len jednu hádku, inak vychádzame dobre. Niečo mi hovorí, že aj u teba to takto dopadne, pretože keď ťa miluje, čo je myslím jasné, keďže ti písal také pekné vyznania tak toto bol zrejme len skrat a keď sa ukludní, tak to prehodnotí.

korkova

No vidis, poucila si sa, o par dni to prejde, ak prestanes s lutovanim seba samej.
Hlavne sa mu nevtieraj, nech sa mu nezhnusis.