"Chromá" ruka po prebudení

Príspevok v téme: "Chromá" ruka po prebudení
Agnes998

Raz za čas sa mi stane, že sa v noci zobudím a nemôžem vôbec hýbať rukou, mám ju úplne chromú. Prvý krát keď sa mi ti stalo som spanikárila, ale ono za pár sekúnd sa mi do nej vrátil cit aj som ňou mohla zas postupne normálne hýbať. Myslela som si, že som si pri spaní len nejak pricvikla nerv alebo niečo také. Ale dnes sa mi to stalo na ruke ktorú som mala hore (ležala som na boku),teda nemohla som si ju priľahnúť ani nič také. Mala som ju úplne chromú, druhou rukou som ju zdvihla mierne do výšky, pustila a už som cítila ako sa mi do nej vracia "život". Za pár sekúnd bola úplne funkčná. Ruku pri týchto stavoch nemám nikdy bielu akoby odkrvenú, vyzerá normálne. Myslím, že tieto stavy čo sa mi sem-tam prihodia nie sú nebezpečné, ale aj tak mi to nedá, že čo to vlastne môže byť, a čo to spôsobuje?

somja

Agnes998
aj mne sa to v poslednom case par krat stalo,naposledy aj teraz cez vikend
ruka ako drevo,uplne bez zivota az pomocou druhej ruky sa zacne preberat.
Napis ak nieco o tom zistis

Deria

Ja by som to nepodcenovala. Mozno mas naozaj neprekrvenie a to moze mat aj zle nasledky, ked sa to uz takto prejavuje. To by aj mna zaujimalo, ako to dopadlo, lebo moja znama mala nieco podobne a veru bola upchata cieva. Samozrejme, ze ta nechcem strasit, mozno je to u teba nieco ine, no radsej s tym chod. A daj potom vediet, co a ako.