Ked do života neprichádza láska

Príspevok v téme: Ked do života neprichádza láska
smilestarr

Mám 22 rokov a už vyše 2,5 roka som bez vzťahu. Toto leto som doštudovala vysnívanú školu na samé áčka, porobila rôzne kurzy, získala celkom fajn zamestnanie. A spoznala jedného človeka. Človeka , na ktorého myslím 24takmer 24 hodín denne. Pozname sa necelý pol rok. Bol odcestovaný a prisťahoval sa do vedlajšej dediny. Ten človek ma neuveritešne priťahuje povahovo, výzorovo. Dokonca mám pocit , že sa na seba podobáme. Od začiatku mája sme v neustalom kontakte píše mi každý jeden deň a vieme o sebe neskutočné kvantum vecí . Neprejde dňa aby mi nenapísal sms, alebo na nete... Videli sme sa už aj soobne. Pýtal si moje tč, fotky, dokonca naša debata nabrala už aj intímnejší charakter. Po tomto všetkom som sa ho spýtala a, že ako to mam teda brať ...Že sme v takom intenzívnom kontakte a že teda čo.. Jeho odpoved ma šokovala a neuveriteľne zabolela.
Že on si nemyslel že ja to beriem až takto, že on je komplikovaný človek a zaklincoval o tým, že aj on by chcel spoznať viac jedneho človeka, ale že problém robí dialka. Baba študuje v Olomouci, on teraz šiel na brigádu pár km od Olomouca. Robí nonstop 12tky a potom ide na par dní domov. Ale že on vie, že z toho aj tak nič nebude , lebo tá baba nemá čas atd.. Ten pocit ma ubíja. Ubíja ma to, že ma neustale kontaktuje, denne,.. A to, že viem , že medzi nami nikdy nič nebude . Som z toho chorá. Cítim sa sklamaná, zradená , nešťastná.... Z toho, že on má v hlave inú a pri tom ma bombarduje.. Doslova. Už som skúšala a sním seknúť kontakt ale nedá sa... Nie som 15 ročná pubertiačka čo sa zamilovala cez net , ale TOTO je proste niečo také že .. To ani neviem opísať . Neviem, či ten pocit niekedy prejde.... Ja som ho mala rada . Tak skutočne naozaj rada.
Niekomu tá skutočná láska možno nie je súdená ..... Chýba mi pocit že som niekým milovaná. Svoj posledný vzťah som skončila 31.5 2011 a od vtedy nič... Len samé sklamanie.. Za takú dlhu dobu. Nič. Chodím kamoškám na svadby, vyberám pre ne snubné prstene.. A je mi z toho smutno :(((

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: s.exps.me

[zruseny26]

Nelutuj sa ja mam 24 rokov a ziadna do mna nikdy nebola zamilovana ani vztah som este nemal a co sa mam zabic teraz :D

MultiLevel

jedulka...toto co pises je naozaj stare a zname...Preco to vsak je? :)

"Chlap potřebuje k životu jak ženu manželku "maminku" a do postele kurvu." - preco by som nemohla byt cez den dobra maminka, ktora sa s laskou stara o svojho potomka a manzela a vecer sa menit na dracicu v posteli? :D

"Žena potřebuje pro život hodné, milého, taktního "přítele",ale do postele pořádného trtka." - preco by takyto nemohol byt moj chlap?? :D

Vazne nerozumiem tomu, preco to mnohi ludia takto diferencuju. Do postele chcu "niekoho ineho", do normalneho zivota "niekoho ineho". Naco? Ked toto vsetko mozu mat v jednom partnerovi? :) Verim tomu, ze bohuzial nie vsetci maju to stastie. Ja sama za to "stastie" dakujem kazdy den. Tak sa nebojte odist z nefungujuceho vztahu a hladat dalej :) Aby ste potom nemuseli mat "niekoho" do postele a niekoho "do zivota" :)

miska_M

Môj príspevok bude možno trochu z cesty.. ale ja nechápem ako sa môžu dospelé ženy zamilovať tak bezhlavo, naivne za pekné slová a čakať že keď si s niekým rozumejú a píšu intímne musí on niečo viac chcieť... Mám tiež niekoho kto sa mi strašne páči, dokonca si píšeme, aj sa stretávame, aj intimne, viem žeby som ho dokázala strašne strašne milovať a mám o neho úprimný záujem no aj napriek tomu sa viem udržať na uzde a nič si od toho neslubovať kým on nebude pripravený riešiť dačo viac. a ak nebude tak nebudem aspoň sklamaná... Baby, buďte viac REALISTICKÉ..

jedulka

...proč chlapy milují potvory :-)))
bože můj vždyť to je téma stará jak lidstvo samo.
Chlap potřebuje k životu jak ženu manželku "maminku" a do postele kurvu.
My ženy na tom nejsme o nic lépe i když se s tím umíme lépe vyrovnat.
Žena potřebuje pro život hodné, milého, taktního "přítele",ale do postele pořádného trtka.
Dělal se výzkum, kdy ženy měli odpovídat na to, jak si udržet muže.Vyhrála to jedna babka která řekla :Dejte svini nažrat ... :-)))

primrose

smilestarr:)
Neviem kvetinka preco toto robia...ale mna totalne nikto nechce...a pritom na pokeci mi vypisuju kadejaky ze aka som krasna a neviem co ale vies ako tam si chcu len vrznut, ale v realni nic:(( a ja som uz strasne smutna...pretoze pred troma tyzdnami som bola jednej z naj kamosiek na svadbe...spoluziacky zo strednej rodia jedna za druhou a aj moja naj naj naj kamaratka ktora nikdy nemala priatela ma teraz vazny vztah...som uz jedina sigle baba ktoru vobec poznam :(
a inak chystam sa citat knihu..preco chlapi miluju potvory :-D tazke mozno ti dam potom aj odpoved na tvoju otazku...
a ked si piseme...citim sa...smutne, vycerpava ma to...este viac to zo mna vysava energiu

jedulka

smilestarr > jsi velmi mladá na tak silná slova, když člověku do života nepřichází láska.... napíšu ti něco co asi tady těžko někdo pochopí, a nemám to ani nikomu za zlé.Jsem kovaná z tvrdé ocele,život se se mnou nijak nemazlil,naučila jsem se s bolestí vyrovnávat trošku jinak jak všichni ostatní.Kdo by kdy nedostal alespon jednou takovou pecku ... sedávala jsem a stále si opakovala celou situaci a slova jež mě ranila.Všechno v životě má rub a líc,píšu to tady stále.Rub lásky je nenávist.Ty slova se časem měnila a měnila a z lásky se stala osobní urážka,kterou jsi předci nenechám líbit.Když přejde poblouznění uvidíš ho ve všech barvách a najdeš i slabé jeho místo.Když budeš přemýšlet,pomsta není tak složitá věc, jen to chce myslet a dobře analyzovat a podle toho se chovat.Většinou použiji jejich zbraně a otočím je proti nim.Z mého života ještě neodešel nikdo kdo mi ublížil,aby toho setsakra nelitoval:-)

agartio2

2,5 roka to nieje nic.
Su ludia, co takou samotou trpia aj 20 rokov, tak si vaz, co si mala, to, co si pekne zazila. Vela ludi nema ani tolko, ani pristresok nad hlavou.

Ten vztah si myslim, ze by si mala ukoncit, podla mna ti to len odsava energiu. A ziaden vztah by nemal cloveka unasat prec, ked tomu nevies odolat, tak je to zle. Nemala by si stracat kontrolu nad sebou.

Sama sa citis, mozno budes prekvapena, preto, ze samu seba nemilujes dostatocne. To je jediny dovod, preco sa clovek citi sam.
A potom sa to snazi najst u druheho, a to nieje dobre. Pretoze ten druhy ho potom moze ovladat. Navyse, to vytvara zavislost na druhom cloveku, co vzdy prinesie len slzy.
Laska by mala byt sloboda a nie zavislost a to ide len vtedy ,ak clovek miluje sameho seba, a tomu druhemu cloveku to iba vyjadruje, ale nikdy nie viac. Miluj druheho iba tak, ako milujes sameho seba. Ak toho druheho milujes viac, uz to nieje laska... ale unos emociami. Ked clovek strati kontrolu, vzdy je zle nedobre. Preto mi prijde, ze by si to mala ukoncit a odolat tomu. Najst samu seba, nech mas tu silu odolat tomu, co ti berie energiu, branit sa.

MultiLevel

pisem len z vlastnej skusenosti. Hrozne to bolelo, ked som bola do niekoho zalubena, ked som si myslela, ze to je ten pravy...vsetko bolo dokonale, az na jednu malickost - ze ma ten dotycny nechcel. Tak som sa nastvala a povedala si, ze ked nechce, tak nechce, ved on raz zisti, aku chybu urobil :D A skutocne...po case sa mi ozval ten dotycny a strasne vsetko lutoval, lebo ze az teraz prisiel na to, aka som naozaj... :D Odpovedala som mu, ze bohuzial, ja ho uz nechcem. Po case sa aj tak ukazalo, ze som bola len zamilovana, ale ze by nam to v skutocnosti ani neklapalo a ze dobre to dopadlo tak, ako dopadlo. Skus si uvedomit svoju cenu, aj to, ze predsa sa nebudes niekomu doprosovat, aby mal s tebou vztah. Ked nechce, tak nechce. Uvidis, ze casom najdes niekoho, kto ta bude lubit a nebude ti trepat do hlavy omacky v style - som hrozne komplikovany (v preklade "neviem co chcem"). Fakt ti to za to nestoji :)

smilestarr

Multi Level dakujem za Tvoje slová.. Povzbudili, potešili ... len to je niekedy ťažké .. Dobré viem čo by som mala. zabudnúť, neriešiť, netrápiť sa.. Len keby to tak lahko šlo !! :(

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: s.exps.me