Neviem kam patrím

Príspevok v téme: Neviem kam patrím
Xxxx Em

Naozzaj. Možno keby ste sa ma tuto otazku spytali pred rokom, odpoviem Vám , že patrím do spolocnosti super kamaratov,v super partii, mala som skveleho chlapca a nie dokonalú , ale chapajucu rodinu ... Odvtedy sa toho tak vela zmenilo, ja však vobec nechapem prečo.Najlepšia kamarátka odisla do zahranicia, ja akosi som prestala mat chut chodit s niekym von a udrziavat vztahy, s chalanom som sa rozišla, v rodine to škrípe a v škole si ani niesom istá v tom, že to co robím, robím dobre. Snad niesom blazon o_O . Aj mama mi dnes povedala , ze posledne obdobie sa pripravujem o vela zazitkov a tak... Ja neviem , ale necitim sa byt nejaka deprimovaná alebo čo, len proste som nejaká pasívna , nemam chut niečo vymyslat , taká bez cielu alebo energie. Pomôze nejaká zmena? Nejaké naštartovanie sa ?

tata1701

myslím, že viem čo myslíš ja som bola tiež na tom podobne ale ja som nemala priateľom žiadnych a jediné kde som chodila bola škola. Ale potom som išla na hokej a zistila som, že je to niečo čo ma napĺňa. Postupne som si našla priateľ a zmenila svoj život.
Podľa mňa by si aj ty mala skúsiť niečo nové, možno si nájsť nejakú aktivitu a začať novú etapu života.