Strach, že sa k nej vráti

Príspevok v téme: Strach, že sa k nej vráti
tatiana0108

Ahojte,mám strasný problem a neviem ako sa snim vyrovnat...je to skor v mojej hlave pretoze ked som zacinala so svojim priatelom tak bol zadaný,nechcela som im rozbíjat vztah tak som sa mu vyhíbala ako sa dalo,no asi po 4 mesiacoch som sa zalubila a uz to dalej neslo,od zaciatku mi tvrdil ze snou nechce byt a ze chce byt somnou,atd... byvala som sama s dcerkou a tak sa asi po 5 mesiacoch snou rozisiel (presne v den mojich narodeninín) a nastahoval sa kumne...no po 2 dnoch si znicoho nic pobalil veci a vratil sa knej stym,ze nedokaze zabudnut,tak som sa nanho vykaslala a znova zacal vypisovat sms,volat,pisat maily,...ze ma miluje a chce byt somnou ale kvoli jeho rodicom sa snou rozist nemoze pretoze u nich "skoncí"...respektovala som to...no znova sa od nej odstahoval a je doteraz somnou,zijeme spolu...ja on a moja 3rocna dcerka...lenze to ako somnou zamietol asi 3 pocas pol roka namne zanechalo také stopy,s ktorymi sa uz sama vyrovnat nedokazem...kazdy den od rána myslim nato,co ak je snou v kontakte,co ak jej zase slubuje ze sa knej vrati,co ak sa stretavaju...a podobne veci... dokonca sa mi o nej aj sniva castokrat :( bojim sa ze to ako klamal jej vtedy teraz robi mne .( poradte mi ako sa stou uzkostou a depresiou stejto veci mam vyrovnat,co mam robit ? :( dakujem

Agnes998

Je uplne normalne ze mas pochybnosti ked ta uz viac krat oklamal. On sa evidentne nevie rozhodnut a najradsej by mal vas obe. To sa ale neda, musi sa rozhodnut len pre jednu z vas a tym, ze takto pendluje si nici vztah s vami oboma. Ja ti mozem povedat, ako by som sa zariadila ja, ja by som ho nechcela lebo evidentne je hodne viazany na svoju byvalu a nevie to s nou ukoncit. Tam este je mozne, ze z toho budu nejake problemy. Ja som mala uz 2 vztahy, kedy priatel bol nejakym sposobom fixovany na svoju byvalu a to mi stacilo. Teraz mam vztah, ked priatel ma rad mna, nespomina predo mnou ziadnu byvalu, nie je so ziadnou v kontakte, som pre neho ja najdolezitejsia a tak si to uzivam a uz by som nemenila za ziadneho, co ma syndrom ex (tak to ja volam). Je smutne, ze naozaj vela chlapov sa nevie vyrovnat s rozchodom a do noveho vztahu idu nevyrovnani, keby si dali jedno-dvojrocnu pauzu medzi vztahmi tak ako to robi vacsina zien, ja napr. tiez, nemuseli by si prenasat taketo schizoidne stavy do noveho vztahu, ktory tym casto znicia alebo aspon dobre nastrbia. Ja ti poviem, je to na nezaplatenie mat chlapa, co nie je posadnuty ziadnou byvalou!