Problém s prsiami

Príspevok v téme: Problém s prsiami
mamajana

Opíšem problém, ktorý má moja 13 a pol ročná dcéra. Ide o jej prsia. Ich tvar. Najprv som spozorovala, že ich veľkosť je na jej vek dosť veľký. Ešte prednedávnom nosila podprsenku veľkosti 80 B. Teraz je to 85 C. Ešte pripomeniem že váži okolo 75 kg a jej výška je okolo 168 cm. Nejde ani tak o veľkosť, ide o ich tvar. Sú podlhovasté a to doslova. Žiadne také že okrúhle, ale visia dole do pol brucha. Nie sú veľké na objem, ale sú dlhé sploštené. Tým pádom akákoľvek podprsenka jej je malá, lebo sú takéhoto tvaru. V lete mala problém kúpiť si na seba plavky.
Prišla za mmnou, aby som jej kúpila v lekárni niečo na spevnenie. Lenže na TOTO, ako som videla nepomôže žiadna spevnujúca mastička, oni sa len tak z ničoho nič neskrátia. Poradíte mi čo mám robiť, alebo na koho by sme sa mali obrátiť? prosím

dee8

Nuž tu sa nedá veľmi pomôcť. Tvar prsníkov je geneticky daná, ak ich aj nemá po tebe, tak po babičke, či prababičke....pomôže len vhodne vybraná podprsenka, nechajte si poradiť v dobrých obchodoch. A ešte by som odporučila dcérke trochu schudnúť, na svoju výšku má tých kg dosť a prsníky sú tvorené viacmenej tukovým tkanivom, tak by sa jej schudnutím mohli spevniť...

mamajana

no dík a dovtedy čo ? Vidím na nej že ju to hrozne trápi a chce s tým niečo robiť a nie čakať, kým toto alebo hento.

nocoasi

No asi ked ich nema z cesta a nedaju sa upiect nove tak co asi???...No jedine pockat kym sa jej vyvoj skonci a potom ak ich bude mat po zem nech ide na plastiku a bodka.