Po make-upe sa mi šupe tvár

Príspevok v téme: Po make-upe sa mi šupe tvár
looren18

Dobrý deň. Mám problém že po nanesení make-upu sa mi šupe tvár. Nič nepoužívam iba rovno make-up (akurát alpu lebo mám veľa pupákov, najme na čele a trochu aj na nose a na lícach pod očami), a ako som sa dočítala tak je že vraj dobre používať hydratačný krém a peelling určite nerobiť, ale nie som si istá. Chcela by som sa teda opýtať čo mám robiť aby som dosiahla naozaj peknú a hladkú pleť, ako majú napr. rôzne celebrity. Strašne vyzerám, je vidieť že mám make-up a aj tých pupákov by som sa rada zbavila. Poprosím aby ste uviedli aj presný produkt, mám takú normálnejšiu pleť.
Ďakujem za prečítanie.

Fleur-de-lis

Iní odborníci ti tu určite poradia. Ale používať alkohol sa veľmi nedoporučuje. Možno občas lokálne. Veľmi vysušuje a to môže byť pre pleť škodlivé.
Neviem koľko máš rokov, ale asi je už čas aj na čistiaci gél, pleťovú vodu a krém.
Konkrétny produkt, no každému zaberie niečo iné. Môžeš rovno vyskúšať niečo z lekárne ako Bioderma, La Roche Posay, Avene. Povedať tam typ pleti a oni by ti mali odporučiť čo konkrétne. Alebo si pozri na nete.
Alebo vyskúšať prírodnú kozmetiku.
Snaž sa aj veľa piť (čistej vody) a vyhýbať sa sladkému a slanému, typu chipsy.