Týranie mačky

Príspevok v téme: Týranie mačky
biela mačka3

Kedy to už skončí???

Odoslaťod Nensi 1.10.2007 13:47
BRATISLAVA - Na Slovensku sa objavil ďalší prípad bezcitného týrania mačky. Neznámy človek zverejnil na internete video, na ktorom vidno, ako chlapci zavreli bezmocné zviera do debničky a zapálili ju. Mačku nechali v hrozných mukách zhorieť.

Chlapci, ktorí na videu sami prezradili svoje krstné mená, resp. prezývky, sa na krutej hre pritom dobre zabávali. Aj keď jeden z chlapcov chcel mačku z horiacej debničky vyslobodiť, druhý ho zahriakol, aby ju tam nechal zhorieť. "Inak hnusné...", povedal jeden z chlapcov, kým ďalší ho nabádal, aby pridal ešte do debničky horľavinu.

Video sa objavilo na serveri ceknito.sk v sobotu o 23.55, zverejnil ho užívateľ piko333. Sloboda zvierat už podala trestné oznámenie pre podozrenie z trestného činu týrania zvieraťa zvlášť krutým a surovým spôsobom.

Prípadov s týraním mačky sa v posledných mesiacoch vyskytlo viac, naposledy sa objavilo na internete video s upálenou mačkou v auguste. Okresný súd vo Svidníku odsúdil za týranie zvieraťa dvoch mladistvých bratov, ktorí dostali štvormesačnú podmienku. Mačku utýrali ešte vlani v septembri na futbalovom ihrisku v Stropkove. Chlapci priviazali nájdenú mačku reťazou ku kovovej tyči, starší Michal ju polial technickým benzínom a zapálil. Ešte živé zviera v kŕčoch zahrabali. Mladší brat Ján celý akt nahral na mobilný telefón, videonahrávku uverejnili na internete.

MOJA OTÁZKA _ Našla som cez google mailovu adresu toho zmrda, ktorý video uverejnil. Podlľa údajov na pokeci býva v Starej Ľubovni pokec.azet.sk Neexistuje možnosť, že niekto, kto sa nachádza v tomto meste, si jeho fotku vytlačí a dá na verejne prístupné miesto? Ďalšou možnosťou e, že by ho niekto zmlátil. Bodaj by skapal v bolestiach!!!

biela mačka3

božím mlynom neverím - príklad: dakto sa nafetuje alebo ožere, spôsobí dopravnú nehodu, ostatní buď sa zabijú, alebo skončia na vozíku a on maximálne so zlomenou rokou - inak vraždila by som aj za týranie malých detí prípad Lucky), aj za týranie dôchodcov - skrátka je veľmi ľahké šikanovať slabšieho :-(

linda22

vravela som si, ze podobne temy nikdy nebudem otvarat a predsa...bolo mi 2 hodiny z toho zle, velmi zle znasam ked sa ublizuje zvlast krutym sposobom zvieratam a detom, kedze sa nevedia branit. Ja som tiez tomu zmrdovi napisala, bolo by fajn, keby ho zmlatili chalani z okolia, zamaskovani a tak, ze by mesiac sa nepohol...

biela mačka3

inak priznám sa a hanbím sa za to - že na balkon k ex chodievali holuby a on jedného utlkol palicou - holuby ja osobne neznášam, ale je to živá bytosť a ten chuj - sakra, tak som rada, že už s ním nie som - mala som ho nahlásiť slobode zvierat - debil!!!

KoSSka

kebyže niesom baba :D chlap vie to urobiť ručne stručne a čo zmôže žena ? ... Každý aj ja sa bojím policajtov pretože oni ťa zavrú aj za úplnú debilinu ale za týranie zvierat tak do toho sa akosi nestarajú ale keď človek prekročí rýchlosť napr má sa ísť 50 a ja idem 60 tak sa idú ,,pototo'' a dajú ti 60 eur pokutu .. ach jaj

biela mačka3

ved to, keby to tým tyranom niekto "vysvetlil", ešte on by mal problémy :-( ale ako to potom riešiť...

phoe

KoSSka preto, že ak chceš aby sa niečo stalo, musíš to spraviť sám a necakat, že to za teba spraví niekto iný .

hanka9

Uvedenym som chcela povedat, ze tyraju sa zvierata prakticky kdekolvek a mnohokrat kymkolvek

clovek by ani nepovedal, ze mnohokrat vazena osoba na verejnosti je totalny hnup, ktory tyra zvierata

tyraju sa doma, v cirkusoch, na bitunkoch, vo velkochovoch, pri polovackach, na rybacke atd atd...