Má to ešte význam?

Príspevok v téme: Má to ešte význam?
halabaľa654

Chodím s mojim priateľom už čoskoro 10 mesiacov . Ibaže začal ma strašne kontrolovať , keď sme sa kvôli tomu už po miliónty krát pohádali sľúbil , že sa zmení . Ja mám už ale pocit , že moje city začínajú byť slabšie a slabšie . Niekedy mi pripadá strašne dotieravý , keď mám toho v škole veľa a nemám čas sa mu venovať urazí sa , že s ním niesom . Chce odo mňa 24-hodinovú pozornosť . Keď sa s ním vkuse nebozkávam má s tým problém , keď ho v kuse neobíjmam tiež . Vadí mu , že sa chcem venovať aj svojím záľubám a svojím kamarátom , namiesto toho aby som trávila čas s ním . Ja už som naozaj v koncoch . Neviem či s ním mám ostať , alebo nemám . Neustále mi hovorí , že keď ho nechám tak sa zabije . Vraj jeho život bezo mňa nemá význam . Poraďte mi ktosi prosím .

pandorica

Neboj sa, nič si nespraví.To len tak trepe, aby ťa citovo vydieral.Preč od neho, lebo časom sa to bude zhoršovať a potom sa už ani len na záchode nebudeš môcť zavrieť.

Agnes998

Je to manipulator. Ked som bola v tvojom veku, tiez som chodila s chalanom co sa mi vyhrazal, ze sa zabije ked ho opustim. Zo strachu som s nim zostala 3 roky. Ked sme sa rozisli, samozrejme sa nezabil. Neskor som pochopila, ze to bolo len citove vydieranie a mal sa prilis rad na to, aby si akokolvek ublizoval. Ked som si neskor citala knihu o manipulatoroch, uplne som ho v tom spoznala. Manipulator sa nikdy nezmeni, ci ma 18 alebo 60. Cely zivot bude manipulator a svojich zivotnych partnerov znici

miso 21

povedz mu ze ho nechas, ak nepojde k psychiatrovi, dnes to uz nieje ziadna hanba...a chod tam s nim ... pomozes jemu aj sebe...

lilyiankaa

je to nevyzretý jedinec, má len 18 rokov ...ale je to len na tebe, či chceš ostávať s takým prípadom ako je on .. už veľakrát si mu dala šancu a vidíš, nezmenil sa a takto to bude dokolečka .. nie si od neho staršia?

miso 21

no to je pubertak :D to je jina :D teda treba zistit ci to z tou samovrazdou nahodou nemysli vazne.. ale asi nie...aby si ho nemala na svedomi... a nechat ho nech dospeje ...

lilyiankaa

hneď ako som si to celé prečítala ma napadlo ... a ako to bude u vás vyzerať, keď spolu ostanete, keď spolu nebodaj budete mať rodinu, zoberiete sa??? veď ty pri ňom ošedivieš a prídeš o nervy ..on sa nezmení, teda možno áno, ale k horšiemu ... vyhrážať sa samovraždou, ak s ním neostaneš, nuž úbohé ... sám si za tento stav môže .. ty nie si nútená ho stále upozorňovať na to, ako sa chová a ako by sa správať mal, on je dospelý a mal by mať rozum a rozmýšľať čo robí a ako sa k tebe chová .... takže ja to ružovo nevidím, lepšie ti bude bez neho .. mne by taký tiež išiel na nervy a by ma pri ňom mrdlo

miso 21

niesom odbornik, ale nema problemy v rodine? ma priatelov? lebo to moze byt, ze sa prehnane upol na teba... ale ak je to ozaj len kvoli porovnaniu s byvalymi, tak sa potom cudujem jemu, ze preco je vlastne s tebou, ked ti neveri ... v kazdom pripade musi pochopit, ze to takto nejde.. ak ho lubis a chces to zachranit skus odbornika navrhnut... este by bola otazka na mieste kolko ma rokov vlastne?