Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Flexi protéza

Príspevok v téme: Flexi protéza
mima09

Prosím Vas,máte niekto skúsenosti s flexi protézou? navrhol mi to zubár, nakoľko potrebujem dole doplniť zuby,osmičky mi vyberali operačne, obe štvorky mi vytrhli kôli strojčeku a minulý rok po úraze zlomenej sánky som prišla o šestky, takze keby som si chcela dať normálny mostík musia mi zbrúsiť 6 zdravých zubov, toto je vlastne len doplnenie zubov na takom flexi materiále, ktorý vraj prilne na ďasno...čítala som veľa na internete,ale len na zahraničných stránkach a väčšinou len ako reklamu, chcela by som vedieť názory ak to niekto máte, aké je to v ústach, či sa pod to nedostáva jedlo,či ste si na to zvykli,alebo si to vyberáte?ďakujem za každú skúsenosť

Monka1205

Flexi protéza , táto protéza sa klasickou nedá porovnať. Ja som si pol roka nevedela zvyknúť na tú s háčikmi, nesedela dobre a háčik mi odieral lice zvnútra. Ked som si dala urobiť flexi, az vtedy som pochopila, že o čom to je. Je neporovnateľne lepšia a vobec nieje vidieť. Na mostík som sa neodhodlala, nechcela som si dať obrusovat zdravé zuby. Takže flexi je tá správna voľba.

Monka1205

Flexi protéza , táto protéza sa klasickou nedá porovnať. Ja som si pol roka nevedela zvyknúť na tú s háčikmi, nesedela dobre a háčik mi odieral lice zvnútra. Ked som si dala urobiť flexi, az vtedy som pochopila, že o čom to je. Je neporovnateľne lepšia a vobec nieje vidieť. Na mostík som sa neodhodlala, nechcela som si dať obrusovat zdravé zuby. Takže flexi je tá správna voľba.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.