Vzťah bez sexu

bezradna123

mám výšku 175 a 61kg, na začiatku sme v sexe skušali všetko, ale potom ho nejako prešla chuť a chcel len sam a nemieni o tom diskutovať, aj ked naha okolo neho zatancujem tak to nim ani nehne asi 2 roky spolu bývame z 5 . v čom je problem poradte

bezradna123

neviem či mu nevadí váha na mne lebo on predo mnou mal vzťah a mal krasavicu 50 kg, ale ja vážim 61 kg a hrudník 75E sice pevne prsia, ale mne sa zda že sa mu páčia také maximalne hrudník B

myska22

Ou, práve som čítala niaké rady v inom článku.
A vraj, keď chlap ČASTO masturbuje, trebárs 3x za deň, niekoľko rokov. Prestane mať chuť na normálny sex. Že sa už nebude vedieť inak vzrušiť než rukou a dolu bude menej citlivý.
Začínam veriť tomuto názoru a naozaj u môjho priateľa to sedí. Teraz som nahnevaná do frasa, však takto to nemá byť. Doteraz som prepačovala že dnes sex nebude a budeme sa zase len prstami a oral. Ale už mi to nestačí, prispôsobovať sa mu.
Myslím, že to treba odnaučiť ale ako

myska22

ahoj bezradna. my to máme vo vzťahu podobne. Sex je tak raz za mesiac. Mimochodom býva nadržaný, keď si dám podväzky a tak. Má stále chuť ale nie na sex, ale robí sa sám, že to mu najlepšie robí.
Vraj ked je vo mne, nerobí mu to tak dobre ako ked sa rukou.
Nechápem, a neviem čo s tým robiť??
Moja teoria je, že je zvyknutý robiť sa sám, je to jeho určitý komfort, a možno lenivosť nechce sa mu moc do mňa, keď ma vidí a môže sa pohodlnejšie spraviť len z pohľadu. Ja nechápem.

LILIII

a su aj taki muzi co chodia na pivo a sex maju dama pravidelny ,dokonca komplet full servis s obedom .... to proč ?
Kto sa ma vo vas zorientovat ,ked vam nie je dobre aj ked mate nadbytok aj ked ubytok .... no hruuuza