Priatelka ma nedokaze urobit pusou

Príspevok v téme: Priatelka ma nedokaze urobit pusou
ivanko2356

Zdravim mam taky problem ze moja priatelka ma nedokaze urobit ustami. Nas sex a vsetko čo s tym suvisi je popritom úplne užasny ale akonahle príde na oralny sex nic z toho nemam už aj ked cítim že to na mna ide tak ma to vždy prejde neviem co mám robit a celkom ma to štve. ze vraj s ostatnymi taky problem nemala

viacmuzakoty

pepepk

orgazmus muza je len a len v jeho vlatnej hlave a nie v ustach zeny, cize bud CHLAP a priznaj chybu a nehadz ju na frajerku. K tej milenke, dufam ze aj tvoja frajerka ma milenca a preto je taka pasivna s tebou, lebo si nudna a neschopna lama..

pepepk

Ja som sa vzdy snazil, skusal som romantiku, aj nieco divoke, aj vypite sme mali no nic. Ona sa vzdy jednoducho vyhovori na nejaku blbu poznamku, ze je unavena z roboty a pod. Ok moze byt normalna vec. Ale nie vzdy. Navyse na zaciatku nasho vztahu sme mali sex niekolkokrat denne a to sme sexovali ozaj pri kazdej naskytnutej prilezitosti. Ona nejavi ani ziaden zaujem ked spolu spime v jednej posteli ma chytit aspon ale pod. Ver ze ja sebec niesom. A vie otom velmi dobre. Vela krat sme sa koli tomu uz aj pohadali, takisto si uvedomuje ze ma nedokazala dteraz ustami ani raz urobit nikdy som jej to nevycital. ALe cas plynie a takto to dalej ist nemohlo. Ale to uz som popisal niezsie. A ty sa fakt ozvy dievca ked ta to s tvojim prestane bavit :P

laurora

Dracica :D No neviem ci som, ci nie...no urcite je pre mna sex velmi dolezity a viem si ho naplno uzivat :) A bolo by mi velmi luto, kebyze moj priatel by mi povedal, ze so mnou nezazil skvely sex, preto som schopna sa dat aj na vsetko mozne aj nemozne nahovorit, aby to povedat nikdy nemusel :) Mozno tvoja priatelka ani nevie, ze si vasim sexualnym zivotom taky nespokojny... Ale zrejme to vie a nic s tym nerobi? Lebo to by bola v tom pripade ona sebecka...
PS: Dobre, nie vzdy musi byt ten zly, neschopny a najhorsi len chlap, ja ta nepoznam...ale je potrebne pocitat aj s touto variantou :)

pepepk

Laurorka nie, neda sa to uz zachranit. Pretoze s nou som nikdy nezazil skutocny sex. Aj ked sme spolu spavali tak to nikdy nebolo ono. Nedavam tomu vztahy buducnost ale necham to plavat. Ty ked s nim budes mat o desat rokov sex. problem tak sa ozvi. Vyzeras ze si v posteli dracica :D

laurora

Pepepk ja si aj tak myslim, ze by sa to dalo vyriesit tak, zeby to priatelku opat bavit zacalo a tym padom by si bol spokojnejsi aj ty, kedze to niekedy bolo ine. V tom pripade nemoze byt priatelka totalne drevo, ked to niekedy bolo ine a lepsie :D ... Ja si tiez viem predstavit, ze o 10 rokov aj my vo vztahu/manzelstve budeme mat sexualny problem, ale chcem to riesit tak aby som nemusela byt neverna ja alebo moj priatel...Totiz na kazdu neveru sa raz pride a potom je z toho zbytocne peklo a nestastni ludia

pepepk

Ano nebavi ju to somnou. To je pravda. Ale mam ju rad preto sa s nou nerozidem. riesim to tak ze sex mavam s inou. A kvalitny. Cize som spokojny :-) a ty aurorka tirz neskor zistis ze ta to s tym istym klatikom uz nebavi.

laurora

Pepepk a ked hovoris, ze nie si sebec v sexualnej oblasti nie si sebec ani vo vztahu? Inak mi prosim ta vysvetli, naco mas MILENKU. Preco sa s priatelkou nerozides a nenajdes si zenu, ktora ti bude vyhovovat aj v sexualnej oblasti, ked vravis, ze drevo v posteli nechces. Lebo ked si dvaja ludia spolu rozumeju vo vsetkom a maju sa radi, nechce sa mi verit ze zena si lahne na postel a len roztiahne nohy, inak mi z toho vychadza len to, ze sex s tebou ju nebavi. A aj vzhadom nato, ze to niekedy bolo. A vidim, ze si sa strasne nahneval, ked som napisala, ze mozno na vine budes aj ty, tak v tom cosi pravdy asi bude :) A co by som robila ja, keby som nemala 3 roky dobry sex? No urcite by som sa nezachovala ako totalny uboziak ( ako ty) a nenasla by som si MILENCA. Aj pre mna je vo vztahu sex velmi dolezity a preto by som v takomto vztahu nezostavala. Takze tvoje vyhovorky, musel som si najst milenku, lebo frajerka je drevo a 3 roky som nemal sex...sam tomu neveris :) ty budes v zivote vecne nespokojny chlap, nechapem taketo detinske zmyslanie...a ver mi, nie som ziadna feministka. Momentalne som stastna a mam skvely sex vo vztahu, preto ho nemusim hladat inde. Mal by si sa inspirovat ;)

pepepk

PS: laurora: ked hovoris o orgazme tak ver ze sebec niesom:-) ani raz sa nestalo ze by nezazila orgazmus nemal som problem ju ani lizat hodinu v kuse a masirovat a ja neviem co este...prislo k sexu ona si lahla a to bolo vsetko co urobila az kym sa neurobila...nejaka aktivita, alebo fantazia z jej strany nehrozila...jednoducho je to drevo ako polovica z vas. Ja si navsexe dost zakladam a drevo v posteli nechcem. Tak som si nasirl milenky a tam sa nestazujem.

pepepk

Pozor ozvali sa zarite feministky...a ano urcite je to moja vina ze v posteli je zena drevo :D to su dost trapne argumenty:D a to je normalne ze nechce somnou uz spavat nic ju nevzrusuje sama od seba ma posledne tri roky nechytila...to je uplne normalne ano to je moja vina. A veru po dvoch rokoch nasho vtedy dost aktivneho sexualneho zivota nezistila ze mi to nic nerobi pretoze som sa zatu dobu ani raz neuroil...to je moja vina. A ano nasiel som si milenku pretoze som zdravy chlap a ver ze ta by ti nepovedala ze ju neviem vzrusit. A nebola to jedina zena s ktorou som spaval a bol som zadany. Vzdy som si uzil akoj0 ja tak aj ona:-) Chcel by som vidiet teba sliepka keby ta mal tri roky uplne v p**i co sa tyka sexu co by si robila a on by mal stale trapne vyhovorky...

Kvety zla

now, ty si dili? absolutne nechapem co si chcel povedat kedze to nedavalo ani hlavu ani patu, ak si sa chcel rozhorcit nad tym co povedala laurora tak... no... nemas uplne pravdu.
k teme - ked si chlap navykne na istu stimulaciu, tak moze mat problem navyknut si na inu stimulaciu. cize ak masturbujes od 11 ci 12 roky rokuce a si navyknuty na tie iste pohyby svojou ancou dlanovou, tak budes mat problem navyknut si na dutinu ustnu. (posva je ina nez usta kedze je dlhsia, elastickejsia, nema ziadne tvrde miesta a ked mas sex, nemusis prestavat lebo dievcinu napina - teda, aspon dufam ze nie - a preto mozes stastlivo ejakulovat pri "klasickom" sexe).
navyse, kazdy chlap je iny a vyzaduje inu stimulaciu pocas oralneho sexu. niekto ma rad priamejsie a "tvrdsie" zaobchadzanie, niekomu viac vyhovuje take pocmulkavanie... tvoja holka ti do hlavy nevidi. komunikuj s nou.
a obmedz masturbaciu. a ak bude holka trenovat a chciet, tak sa k tomu aj dostane.
ale ak aj nie... su aj taki chlapi, ktorym oral jednoducho k stastiu nechyba, nevyhladavaju ho a nevzrusuje ich az tak. cize... cize tak.