Z ryšavej na blond

Príspevok v téme: Z ryšavej na blond
katka.87

Baby farbili ste niektorá doma z ryšavej na blond? Nejaké rady by som uvítala, keďže som išla z čiernej na bledú po odfarbovaní mám ryšavé vlasy, nie je to zlé ale chcela by som na plavú prípadne tmavšiu/ zlatú blond. Pomohla by aspoň trochu s vytiahnutím ryšavých odleskov napr. popolavá blond? ..bojím sa zeleného efektu. :D

TinaM

ja osobne by som sla pri uplnej zmene odtienu ku kadernicke. Ked som prechadzala z cervenej spat na blond (a to som bola povodne blondinka), skoncila som zlta...ale nie obycajna zlta, ale farba zltku domaceho vajicka :D odvtedy,ak chcem zmenu odtienu, idem len ku kadernicke.

0001

ahoj, ano kludne si daj aj tuto farbu, ale pozor na to, aby si to dala aspon 6 tyzdnov po poslednom farbeni -resp. odfarbeni, kludne este mozes dat nejaky odfarbovac
pocitaj s tym, ze vlasy budu horsej kvality a v ziadnom pripade to nerob bez tej 6 tyzdnovej prestavky, takisto je mozne, ze budes muset farbit este viackrat, hlavne, aby si sa zbavila rysaveho odtienu
farbu nenechavaj zbytocne dlho na hlave, a neodfarbuj ani systemom melirovaci prasok + peroxid, pouzi radsej blond odfarbovac, alebo blond farbu