Stužková

Príspevok v téme: Stužková
mnamka257

Ahoj, o mesiac ma čaká stužková a strašne sa trápim kvôli tomu, že niektoré kamarátky kúpili lístok okrem rodičov aj svojim priateľom. Za niektorými prídu frajeri po polnoci a ja sa bojím, že tam ostanem sama sedieť pri stole ako kôpka nešťastia, keďže kamarátov medzi ľuďmi z ročníka nemám veľa. Čo sa týka môjho frajera, tak to nie je ešte také vážne, aby som ho tam pozývala, resp. sa bojím jeho reakcie.
Chcem sa vás preto spýtať, aké máte skúsenosti zo stužkovej vy - či ste si tam pozývali aj priateľa, alebo ako na tom boli aj ostatní spolužiaci.
Vopred som vám nesmierne vďačná za odpovede.

snilka

ak sa mas preto citit neprijemne, tak si ho urcite zober, spoluziacky mali aj obycajnych kamaratov, takze v pohode aj ked nieste dlho spolu

mnamka257

no ved ja praveze neviem, ci ho brat mam, alebo nie, lebo to nie je take vazne a nie sme spolu tak dlho, aby som ho tam brala... ale na druhej strane tam nechcem byt sama ako nejaka stara dievka

snilka

ja som nemala partnera, tiez som najprv bala ze vsetci budu mat len ja nie, ale nakoniec som nebola sama, a po stuzkovej som bola aj rada, niektore spoluziacky si zobrali partnerov len tak aby tam niekoho mali a hanbili sa za nich

takze moja rada ak mas priatela, tak ho zober ak nie tak sa tym zbytocne nestresuj :)