Antikoncepcia Diane 35

maggynka

to je zaujimave lebo ja som pribrala z nej za dva roky 7 kil a nejedla som skoro nic. no vaha dole nesla ani za nic. az som ju vysadila a do mesiaca 5 kg dolu. bez diety a pohybu. nemyslim ze som to vycikala... v zivote to svinstvo nevezmem. konkretne z diane 35 som dostala aj migreny. po vysadeni uz som nemala ani raz. zazrak? urcite to nebolo z HAK, kdeze. a to som jedla 4 druhy, tak nevravte ze to len prva "nesadla"...

bajka13

z antikoncepcie sa nepriberá iba zvyšuje chuť na jedlo a keď si tú chuť neviete ustriehnúť priberiete...môže sa z nej pribrať max. 3 kg čo sa týka že budete akokeby plná vody môže zadržiavať vodu to je tak všetko

Wewerica

Beriem Diane 35 už skoro 3 roky a žiadne vážne problémy som nemala, pleť sa mi dosť zlepšila. Ak to neviete pleť sa niekedy môže upraviť až po roku. Ja som bola asi tiež ten prípad až po cca roku som začala pociťovať výraznejšie zmeny, ale zas mám kamarátku ktorá brala tiež Diane 35 a jej sa zmenila preť k nepoznaniu už po 3 mesiacoch a to ju mala oveľa horšiu. Teraz si plánujem dať inú antikoncepciu, pretože mi veľmi začalo vadiť ako som pribrala a chcela by som to schudnuť, ale na druhú stranu všeobecne sa z antikoncepcie priberá a beriem to ako celkom dobrý uspech že po 3 rokoch som pribrala iba 6-7 kil. :D

nuňuňu

brala som diane asi štyri mesiace kvôli pleti a nepravidelnej menštruácií. Pleť sa mi tiež zlepšila minimálne, ale za tie štyri mesiace som pribrala skoro 10 kíl. Keď som diane vysadila, nemala som menzes niekolko mesiacov.

?elison?

no ja mam podobnu skusenost, brala som ju pol roka koli pleti a plet sa zlapsila max 5% a k tomu som pribrala z toho10 kg a ked som to vysadila tak som nemala pol roka menstruaciu.

neva

vaznyproblem
ja odhadujem, že na zlepšenie pleti je potrebný aspom 1-2 mesiace.
Tu je stránka do poradne
www.antikoncepcia.com

tu Ti odpovie gynekolog na všetky tvoje otázky, ohladom antikoncepcie.

vaznyproblem

Ďakujem za rýchlu odpoveď.
Zajtra hneď ráno zavolám gynekologičke. Iné problémy nebadám. Vravela mi, že ju budem brať pol roka a uvidíme, či sa mi po jej vysadení cyklus upraví. Vraj práve na ten môj problém je vhodný vysokohormonálna, tak neviem, či jej mám navrhnúť, aby mi predpísala inú.
A kedy presne sa mi má začať zlepšovať pleť? Zatiaľ nič nevidím, a je to už dva týždne, čo ju beriem.

neva

vaznyproblem
áno, máš to práve z HAK. Hovorí sa, že niekedy treba vydržať 3 mesiace, kým si telo na ňu zvykne. Akvšak ja by som sa radšej poradila s gynekologom, či by nebolo lepšie skúsiť ďaľší mesiac niečo iné. Diane patrí do skupiny vysokohormonálnej antikoncpcie (35mg). Možno by Ti sadlo lepšie niečo s nižšou dávkou hormónov (20-30mg).
Diane prespisujú zväčša na kratší čas, na zlepšenie pleti.