Prečo ma tak nenávidí?

Príspevok v téme: Prečo ma tak nenávidí?
sommimo

Dobrý deň. Mám 17. Už dlhší čas ma jeden spolužiak šikanuje. Každý deň ma zhadzuje pred ostatnými, vymýšľa si stále na mne chyby, osočuje ma, ohovára ma, dokonca keď prechádza okolo mňa, neštíti sa do mňa aj udrieť-( ale to robí aj iným babám). Stále proti mne brojí a doslova sa v tom vyžíva. Pomaly sa k nemu niektorí začínajú pridávať. Celá trieda sa na tom náramne zabáva. Dokonca aj moje spolužiačky, špeciálne jedna, kt. je pri mne už od detstva, tvári sa ako najlepšia kamoška a pritom sa na tom baví viac ako oni všetci dokopy a neotáľa to dať aj najavo- smeje sa až plače. Bavíme sa v podstate len preto, že sme z rovnakého mesta a bývame veľmi blízko pri sebe, cestujeme spolu každý deň a ešte rok to s ňou musím „dokopať“. Bolo by to oveľa ľahšie keby som nemala ešte kopec problémov doma, kt. tu teraz nebudem rozoberať. Dnes mi povedal, že ma nenávidí a nemá rád. A nie, nie je to kvôli tomu, že by som sa mu páčila, to naozaj nie, také veci ja viem rozoznať. Najviac ma udivuje, že to čo som si zažila doma, bolo horšie, no toto ma dokáže viac zničiť? Asi je to preto, že je to pred viacerými ľuďmi. Zažili ste už niekedy, že Vás niekto nenávidel bez príčiny? Naozaj som mu nikdy nič zlé nespravila. Jediné, čo ho asi štve, že ho ignorujem. Všetci si myslia, že je mi to jedno aj ked vidia, že v tom momente je mi to blbé a trápne. Všetci ma poznajú ako tú vždy usmiatu osobu, všetko sa snažím obrátiť na smiech, dokonca aj za to ma nemajú niektorí radi. Je to len maska, no oni to nevedia- a nechcem, aby to vedeli. Takto je to dobre. Len dokedy budú pokračovať s tým, čo robia? Dokedy vydržím? Najprv som ho ignorovala, potom mu odvrávala, no vidím, že to ho ešte viac podnietilo, tak ho už znovu len ignorujem. Učiteľka nemá rada žalobaby a v podstate ani ja. A nemám dôvod ani to riešiť cez ňu, to by bolo ešte viac ponižujúce a keby ste ju poznali osobne, tak už duplom nie. Neverím učiteľom. Chcem len, aby si všetci mysleli, že som na tom ok, že ma nezničia a aj naďalej ma uvidia len usmievať sa. Utrpenie som dokázala vydržať roky. Každý máme nejaké. Takže sa teraz nemienim zložiť. Bojujem proti samej sebe. Neviete mi povedať, prečo ma tak nenávidí? Prečo niekto nenávidí bezdôvodne? Vopred ďakujem za odpovede

sommimo

No myslím, že k tým nožom to nepríde. Nejde o fyzické násilie. Pochádza z veľmi, veľmi bohatej rodiny, cestuje kam chce, robí si čo chce, neučí sa, dostáva tučné vreckové a žije si veľmi dobre. Do školy chodí len pre zábavu a zrejme aj pre toto.

brownie

no ked som to docital, uz chapem.. nechces to riesit, ale nedovol aby ta to znicilo, osobne by som to riesil tak (keby mam dceru) ze poslem tak 5 kamaratov (2metre a 200kg kazdy) k nemu domov.. iste pochopi, aj keby ma o tri klecka menej.
proste na magora, magorsky. bodka.
zijem len raz, ale on tiez.

brownie

nemusim citat dlho, aby som vedel, ze je magor. tj potrebuje psychicku pomoc, psychiatra najlepsie. lebo takto si ventiluje svoj komplex menejcennosti. boji sa ze ak toto robit nebude, bude nezaujimavy, pricomsa myli. tj. treba ho udat bezodkladne, kym to dorastie do stavu (a verim tomu ze to porastie) bude mat ilegalnu zbran, alebo noz v skole..
a nasledne udat jeho rodicov. za zanedbanie vychovy. stavim sa ze tam v rodine nie je nieco v poriadku.

Najčítanejšie články