Takmer rok bez sexu, zrazu prislo vykupenie...?

Príspevok v téme: Takmer rok bez sexu, zrazu prislo vykupenie...?
zufala1988

Je to strasne dlhy pribeh, ale posnazim sa v skratke zhrnut,co ma posledny mesiac privadza do uplneho zufalstva. Mam priatela uz vyse 2 rokov, spali sme spolu prvykrat asi po roku vztahu. No presne pred rokom,akoby sa nieco zlomilo. Teraz som proste v stave, ze mi jeho dotyky a milovanie s nim vobec nechybaju. Velakrat som kvoli tomu plakala, bola zufala, snazila sa to nejak "vyyriesit".On je trpezlivy, a nejak sme vzdy spali aj bez sexu...no parkrat mi povedal,co ma zabolelo..ze som ako 70rocna zena po prechode, ze ako chcem mat raz takto deti, a ze si to robi sam. Vzdy,ked ma k niecomu dojst si to vsetko vybavim a buduje sa vo mne este vacsi mur:( hladala som chybu stale v sebe-stres,antikoncepcia,unava..aky to mame vztah vlastne...? sama seba sa pytam. V ostatnych veciach nemame problemy,aj ked poslednu dobu ma vycerpavalo,ze som dookola riesila len domacnost,jeho zdravotny stav-doslova kazdu nadchu..sme si to aj povedali a teraz na tom pracuje, snazi sa. ALE. Stretla som ineho. Teda, uz dlhsie sme o sebe vedeli, ale posledny mesiac sme si nasli k sebe neskutocnu cestu, to, co citim, ked mi napise, ked ho pocujem a vidime sa je neskutocne. A najhorsie (alebo najlepsie?) na tom je,ze ma rozpaluju uz len jeho slova, pohlad..a bojim sa,co bude dalej. Ma ma viac ako rad a chce somnou travit ovela viac casu..vie, ze mam priatela a vie,co prezivam,co som zazivala a drzi ma, podporuje..uplne tazko sa mi o tom pise, citim sa ako medzi dvomi kamenmi..a netusim,co robit.S priatelom mame naplanovanu buducnost, no ja to uz takto dalej nevydrzim.Lihat si do postele a citit taky zvlastny chlad z mojej strany:(

IgorDS

chyba je na tvojej strane, ale ak sa ti zdá čestné z toho obviňovať chudáka priateľa, napoly paroháča... budeš mať dobrý pocit ak ho kvôli pudom opustíš??? čo ak ťa po čase opustí ten "superman" lebo na rozdiel od tvojho priateľa mu bude tvoj chlad vadiť...alebo pre niečo iné??

MultiLevel

Zufala, namiesto toho, aby si riesila pricinu a snazila sa o napravu (hoci si to isto skusila, ale zrejme zle alebo malo), namiesto toho vyhladavas cesticky ako z toho von...
A co ked sa ti stane, ze opustis priatela, zacnes zit s novym objavom a s nim bude v sexe po case to iste?? A ty zas prestanes mat chut a silu to riesit? Najdes si zas ineho? Zas ti pride do zivota niekto, kto ti bude lichotit, ty budes z toho namakko a zas takto dookola? :)
Ked zmenis svoj postoj k sexu, ked vyhladas mozno aj odbornu pomoc, vztah mozes zachranit. Ale, ak uz citis, ze priatela nemilujes, hned si dajte zbohom ako dvaja dospeli ludia a chodte si obaja za svojim stastim. Vies, neexistuje nic medzi...teda, oprava, existuje, ale budes hrat na dve strany, doma klamat priatelovi, s tym druhym to tiez bude take nemastne neslane. Takze mne logicky vychadza bud zmenit seba a teda aj vnimanie sexu, alebo rozchod a ist za niecim novym :)

Hrac

bud je rozumny a ide mu v podstate len o to aby si to skoncila s prvym a dostat ta do postele...

alebo nie je rozumny a chce zenu, ktora dokaze cez den sa stretavat a vypisovat si s jednym a vecer lihat do postele s druhym...

zufala1988

mojpohlad, asi je to tak, len si to nechcem este pripustit....
m8cr6, nejde mi tu hned o to zacat druhy vztah...aj "on" to chape, ze je vo mne toho este vela a musi byt trpezlivy. Ak by nam to spolu vyslo, tak vyslo, ak nie, svet sa nezruti a ostaneme v kamaratskom vztahu, ako to zacalo.

mohpohlad

kazdy je schopny preskocit zo vztahu do vztahu...dokonca aj budovat vztahy paralelne :)...mat niekoho rad/laska/pritazlivost sa neda delit a planovat :) To len ludia chcu aby to tak fungovalo - ze mat rad a pritahovat sa s jednym clovekom za zivot - ale takto to v reale nefunguje :)

m8cr6

lenže vieš...najprv by si sa mala s tymto rozisť. a toho druheho viac spoznavať, teda tráviť viac času a možno z toho nič nebude..nemala by si preskočiť zo vťahu do vzťahu...časom môže ten druhý pochybovať, či by si mu to isté nespravila.? neviem...

mojpohlad

Na svete je neskutocne mnozstvo ludi...tak preco by si mala stracat cas s niekym kto ti nevyhovuje a nijak ta nenaplna ? Chod dalej a bud s niekym kto ta v niecom naplna a robi ta stastnou...

Aby to nevyznelo ako extrem - ja nehovorim ze ludia sa maju rozchadzat po kazdej nezhode, ale hovorim o tom si uvedomit, ze preco vlastne s tym clovekom som a ci sa vobec vzajomne nejak naplname, alebo sme spolu iba z nutnosti...

zufala1988

Praveze nas vztah je funkcny, len taky detail-bez sexu. To potom nie je vztah ale priatelstvo asi,ze:(Je skvely, teraz sa snazi, zacal planovat vylety,prekvapuje ma. Lenze ja uz mam pocit,ze to v sebe nezmenim a citim sa kvoli tomu ako najvacsia mrcha. Ale asi mate pravdu...aj on ma pravo na plnohodnotny vztah

phoe

Taký je život. Ale ked niečo nefunguje, nemá zmysel to kŕmiť. Tvojmu priateľovi sa tiež ulavi, ked ukoncis nefunkčny vzťah a on bude voľný. Možno nie hneď, ale coskoro.