akne v dospelosti

Príspevok v téme: akne v dospelosti
lubica 27

mam 27 a trapi ma akne od 14-tich.posledne 3 roky som mala plet krasnu bez vyrazok ako babika, ale brala som antikoncepciu, teraz som ju vysadila, lebo chceme babatko, ale plet mam otrasnu posiatu vyrazkami. neviem co mam robit, prosim poradte mi co pomaha ake mate skusenosti, inac o svoju plet sa ukazkovo staram rano, vecer... dakujem

mishell

Ahojte, tak ja som si včera kúpila ten SUDOKREM a uvidím ako mi to pomôže, zatial to vizerá na dobrej cete :)))
Ja už som tiež povyhadzovala kopu peňazí za drahé krémy a nič...

lubica 27

ahojte:) dakujem mala si pravdu ten sudokrem je super : ) davam si ho na noc a uz teraz vidim vysledky a to som prekvapena ze za tak kratky cas, vazne akoby vyhladzoval pokozku a vytahoval vyrazky, nikdy y ma nenapadlo pouzit tento krem pre babatka, este raz vdaka a to ani nieje drahy okolo 140,- a je to 125 g balenie, ked si predstavim kolko som uz vyhodila penazi... este raz dakujem :)

lubica27

ahoj, tak to si ma prekvapila, ja mam ten krem doma, ale nikdy som ho nepouzivala na tvar. pripada my velmi husty a mastny, naozaj pomaha? ako casto si mam tvar natierat a kedy je to lepsie? cez den alebo v noci? dakujem : )

veronika

ahojte, nie je to veru velmi zabavne hladat a skusat miliony pripravkov a receptov, strava a cisty vzduch urcite velmi pomoze.
Ja som prednedavnom dostala radu od jednej pani z grecka kupit si krem alebo skor masticku pre babatka na zadocek - SUDOCREAM, ktory je aj na kozne ranky, ekzemy a akne. Pomaly sa ukazuju vysledky, akoby vyhladzoval pokozku a vytahoval hnisave vyrazky, upokojuje a nevysusuje. vela uspechov.

qwertyui

ahoj, ja mam ten isty problem aj ked mam trosku menej rokov, uz som vyskusala fakt asi vsetko... no na sebe vidim najlepsie vysledky ked: dodrzujem pitny rezim (minimalne 1,5-2 litre mineralky), obmedzujem sladke na minimum (ziaden cukor v caji uz nehrozi), prestala som pit kavu, vela slnka a posledne dni sa skusam ozarovat UV lampou, celkom to zabera az som prekvapena. Na uz hotove hnisave vyrazky sa mi zatial najviac osvedcil Pytiol krem, ale najdolezitejsia je asi zmena stravy, skus viac ovocia, zeleniny, menej masa - v konecnom dosledku to bude dobre aj pre buduce babo... drzim palce ;o)