Môže to byť zápal pažeráka?

Príspevok v téme: Môže to byť zápal pažeráka?
|AnonyM|

Mám bolesť pod tesne pod hrudnou kosťou a troche ešte tak vyššie. Bolesť nieje závislá od stravy vždy ma bolí rovnako... len keď vypijem alebo zjem niečo chladnejšie a prechádza mi pažerákom tak cíti menšiu úľavu... alebo keď som na čerstvom vzduchu. Bol som na gastro tam mi urobili iba vyšetrenie ultrazvukom a odber krvi ale všetko bolo OK... Bolí ma to už asi 3 mesiace :(
...Ďakujem za radu :)

|AnonyM|

Tak dnes som bol na gastro... no znova mi urobil len vyšetrenie ultrazvukom a objednala ma na hadičku... budem musieť to nejak prežiť a dufam že potom mi nejak pomožu :/ . Povedala že to može byť aj reflux tak uvidim len dufam že nič take važne to nebude

ABCD...

Áno, bola som na hadičku, lebo sono mi nič neukázalo. Krv mi nebral.
Skús toto čo som ti napísala a snáď sa vyhneš hadičke.

|AnonyM|

Presne tak to boli aj mna akurat ked spim tak je to "OK" ... ale ja mam tieto bolesti uz 3 mesiace :/... a ABCD... ako ti to Dr. zistil bola si na hadičku? ... ak sa smiem spytať :). mne robili iba vyšetrenie ultrazvukom a krvi všetko bolo ok a tak mi dali iba nejake lieky na lepšie travenie no veľmi mi nepomohli... a tak som sa objednal znova no ale až na februar -_-

ABCD...

Ja som mala takmer s týmito istými príznakmi chronickú gastritídu.
Tiež ma bolelo tesne pod hrudnou kosťou a to vkuse, akurát v noci som spala, lebo vtedy som bolesť necítila.
Dr. mi dal Doxybene antibiotiká od ktorých mi bolo ešte horšie a Talcid, čo my myslím kus aj pomohol.
Antibiotiká mi vysadil po 3 dňoch kvôli alergii a zostal Talcid 2x1 tbl. (dostať aj bez predpisu), Probiofix - imun a odporučil mi jesť hodne ananásu - nemôže sa naraz s Talcid-om. Kúpila som si žalúdočný čaj a moje problémy po 7 dňoch prešli.
Predtým som sa takto trápila takmer 3 týždne.