Červene čiary na chrbte

Príspevok v téme: Červene čiary na chrbte

Dobrý večer, mam problem: už asi 3 dni mám v strede chrbta červene čiary. Vyzera to ako zrazená krv, alebo akoby ma niekto bičoval. Vobec som nič nerobil, neublížil si na chrbát proste nič. Stalo sa to cez noc, nie je to ani otlačené z rohu postele ani vobec od ničoho. To by o chvilku zmizlo. Vobec neviem čo to može byť. Vedeli by ste mi poradiť, stretli ste sa s niečím takym? Na internete nemozem o tomto nič najst.. ĎAKUJEM za odpoveď

redbatica2

Pytam sa ci si nepribral resp nevyrastol rychlo za kratky cas a koza sa nestihla prisposobit. To sa v puberte moze stat

adasss

ja to mam asi tak istak iba trochu menšie ale fialove to nemam iba červene.... skusim ist ku kožnej a uvidim co ta k tomu povie.... nie pasovy opar to urcite nie je

iwa1

tak si daj do google : nove strie a daj si obrazky...a podla toho usudis ci su alebo nie su strie...lebo strie mozes mat ked rychlo rasties...

iwa1

no mozno po tyzdni sa to zacalo stracat...vyzeralo to akoby ma niekto bycoval...mama sa ma pytala ci moj priatel nie je sadista...ja som mala dlhé ciary cca aj 10 cm 2 a tie zmyzli a potom jednu velku a malu ciaru...a aj tie zmyzli...a uz som to nemala asi 4 mesiace...no mala som to ako jazvy cervene aj taka jedna do fialova bola...moja znama studuje na vysokej za zdravotnu sestru ale povedla ze to u pacientov nevidela...

adasss

iwa1 .. za presne dlho ti to zmizlo?? lebo ja to uz mam 3 dni a nič :D a mala si to tiez take červene a akoby jazvy? ja to mam asi tak 7-8 čiar ale nie moc dlhych asi tak 3-4 cm

iwa1

a strie to nie su...lebo strie citit ked po nich prejdes..mam aj tie ale tie ciary som necitila ked som po nich presla...