Som narocna?

Príspevok v téme: Som narocna?
rondusss

Ahojte potrebovala by som pocut vas nazor:-) Mam 4,5 rocny vztah. Mame sa radi,lubime sa,planujeme spolocnu buducnost,rodinu.. Ale vnimam tam problem.. Citim ako keby sa uz menej snazil. Mam na mysli po tej citovej stranke resp. pri ,,dobijani,, a prejavoch. Prve 2 roky boli ine snazil sa,prekvapil ma,ked sme sa mali stretnut vzdy doniesol nejaku drobnost co ma potesila ( kvietok,med.srdce,..) fakt drobnosti ktore potesia. Alebo ked som prisla ku nemu tak izba bola perfektne upratana,vsetko prichystane proste super.. Stretavame sa raz za mesiac niekedy raz za dva nakolko sme z dost vzdialenych miest.No posledne obdobie na to vsetko kasle,nenapadne ho kupit mi nejaku drobnost a ked mu to vykricim alebo pripomeniem tak mi povie ze preco to kazim tym ze mu pripominam co ma robit,ze potom to nespravi,ze to nebude prekvapenie. Tak som si povedala ze riesit nebude ze sa necham prekvapit ale stale sa neviem akosi nicoho dockat.. Alebo s tou izbou, ak sa to este izba da nazvat proste nezaujem.. Ja sa napr snazim ho vzdy s niecim necakane prekvapit a potesit. Alebo ked bol odcestovany pracovne na 3 mesiace dala som si namahu zistit adresu kde byva a poslala som mu ,,male prekvapenie,, tam.. Ja som bola ptacovne tiez dlhu dobu prec a ani len pri stretnuti sa neunuval doniest kvet pritom vie ze mam kvety rada a ze by ma to potesilo.. Viem ze vztah neni iba o darcekoch a prekvapeniach ale myslim ze treba aj to,aby tam bola stale iskra a ten pocit ze clovek na vas myslli.. Preto chcem pocuvat vas nazor co si o tom myslite.. Ci som naozaj taka narocna a chcem tak vela.. Dakujem :-) :-)

_meno

Ahoj rondus

Tvoj priatel pouziva chybne myslenie Ludske sveta - ego.

Napriklad tiez chybny princip z Ludskeho sveta je vlastnit. On vlastni byt. Ale pridu vypalnici, pravnici, uz ho nevlastni. Pride prevrat, armada, uz ho nevlastni....byt stale existuje nezavisle napriek tomu.

Ako sa vravi, peniaze kazia charakter len tym, co ho predtym nemali. Ako vravis, on berie vsetko automaticky - v sucasnosti ma byt-navzdy je jeho a nikdy inak...teraz si s nim - si jeho a nikdy inak to nemoze byt a nemusis uz nic spravit aby ziskal viac.....

Poznat cas a byť hamzivy je vec Ludskeho sveta, ktora neustale bude liecena svetom Realnym cez "zle" prihody, ktore nas nasim jazykm ucia naspat skusenostiam.

Mno ako som pisal prvy prispevok, to je velmi pravdepodobny scenar, ale ako vravim, taketo su pravidla a zakonitosti Realneho sveta

Pekny dnik :-)

kungfusrac

Ked je vas vztah zalozeny na takych hovadinach a ty navyse nemas hanbu ho s tym este aj nahlas otravovat, tak vam to dlho nevydrzi.

rondusss

Kungfu: moze byt,preto som sem napisala aby som pocula nazory inych ludi...urcite sa nad sebou zamyslim..

Fleu: dakujem za tip :-)

rondusss

Kiara,na kolko som clovek co nema problem prejavit city a co na srdci to na jazyku tak som mu to povedala. Jeho reakcia bola taka ze si to uvedomuje,ale ze ho to nenapadne. Ked mu len tak nieco pripomeniem,povie ze preco mu vsetko hovorim,ze mam to nehat na nom a na druhej strane ked jenuz zle tak jeho to nenapadne.. A presne ako pises ze aj tvoj ,,zlenivel,, a nepovazuje to za dolezite pricom teba by to potesilo.
Mozno sa bojim toho ze ked je lenivy teraz co potom ked budeme mat rodinu.

Fero: nie zasnuby nemame,ale myslim ze je prirodzene ze clovek by sa tesil...
Ved prave ze ma ma namotanu a tym hasne vsetko co moze urobit na vyse...

Odlud: samozrejme ze to neni len o darcekoch a ja to nevyzadujem tiez nonstop,ako pises prejavit lasku slovom lubim ta,ale to nestaci... Chceme cidiet aj nieco ine ako prazdne slova(ale ani dary), ale snahu urobit nieco .

odľud

S tou komunikáciou máš pravdu. Občas stačí naozaj pár slov a všetko by bolo dobré. Hovorím z vlastnej skúsenosti. Naše slová však prišli neskoro. :)

Kiara24

Odlud ja si skôr myslim, ze taki su ludia a nie len zeny. Niekto potrebuje slova, niekto fyzicky dotyk, niekto darcek atd. Podla mna kamenom urazu je to, ze dvaja nevedia komunikovat. Jednemu nieco vadi a namiesto vydiskutovania odide zo vztahu, toto zaraza mna ;).

odľud

To sú všetky ženy rovnaké? Mňa opustila priateľka kvôli podobnému problému. To sú darčeky väčším prejavom lásky ako keď ti niekto povie ľúbim ťa? Aj kvôli takýmto veciam sa bojím ísť do vzťahu. Človek musí žiť v strachu a umelo sa pretvarovať aby niečo držalo pokope. Chce to prirodzenosť a nie umelo vytvárať pocit "lásky". Neľúbi ma lebo mi nekúpil čokoládu. Ach...

fero111111

neodpovedala si ci mas zasnuby zasebou ... a vidno jak reaguju muzi a jak zeny :D ehehe ja by som tiez kladol ... na nejake darceky rovno poviem mozno 1 rok :D ale potom naco ? omotanu ta mam tak staci :D

Najčítanejšie články