Nedokážem schudnúť z brucha

Príspevok v téme: Nedokážem schudnúť z brucha
Swetlus

Ahoj..mám problém..nedokážem schudnúť z brucha ani za nič..
Schudla som 6 KG, lenže brucho mám ako balón.
Môžem robiť za deň aj 500 brušákov, chodiť cvičiť, jesť zdravo, ale nič nepomáha.
Už neviem čo mám robiť. Trápim sa cvičením, vyhadzujem peniaze a žiadny výsledok. Moje brucho je nafúknuté nech robím čo robím.
Prosím vás máte niekto podobné skúsenosti? Prosím o pomoc..

odpovedam

Hmmm... z tak maleho mnozstva sacharidov bude mat telo silny sok. Presla som si tym, bolo to strasne. nie je to pre hocikoho. Ale jasne, skusit moze.

redka

pozri ja som nepisala nic o tom ze su zle, len nech ich skusi vynechat na tie dva tyzdne a tak uvidi efekt... potom nech si je co chce :)

redka

skus na dva tyzdne vysadit vsetko mliecne, vsetky peciva akekolvek aj grahamove ci celozrne... proste ziadna muka, ziadne sladkosti.... jedz len zeleninu - predovsetkym surovu, parenu, varenu, dusenu... masko kvalitne, ryby, vajcia.... co najmenej spracovanych potravin (konzervy, sunky, zavaraniny, potraviny s eckami a pod) skus to na dva tyzdne nie je to dlho... a ked aj potom budes mat nafuknute brucho tak uz fakt neviem :D a este sa vyhni prioham typu zemiaky ryza a pod... este mozes jest orechy a menej sladke ovocie....

odpovedam

brusakmi ani ziadnym cvicenim tuk na bruchu nespalis. treba robit kardio - behat, bicyklovat, korculovat, pripadne skus program Insanity, ale ten je fakt pre pokrocilych. Co je to zdrava strava? co jes? mozes mat aj traviace problemy, pripadne nevhodne kombinujes potraviny.