Kvasinkové ochorenie

Príspevok v téme: Kvasinkové ochorenie
žofia

Má niekto skúsenosti liečby kvasinkového ochorenia Candida? Ako sa zistí toto ochorenie? Mám hrozné bolesti klbov, svalov, hrozná únava, zahlienené a ubolené hrdlo, kašlem, zahmlené videnie,... leukopéniu a začína depka. Všetky moje vyšetrenia sú vraj dobré podľa mojej lekárky, alebo len malé odchylky. Poradí mi niekto? Vopred Vám ďakujem

suši

Pán RNG to Vy nás urážate svojím obťažovaním a "dobrými radami" na tomto webe.
Už som čítala nejeden Váš "príspevok" ohľadom tak závažnej choroby ako je napríklad skleróza multiplex a na tejto stránke zas život ohrozujúci sjorgenov syndróm. Verte mi za posledných 8 rokov nerobím nič iné len študujem odborné články písané uznávanými reumatológmi a infektológmi. Ani svetové leborátoria, ktoré investujú do výskumu milióny si nevedia rady s infektami, spirochetami, baktériami spôsobujúcimi už spomínané vážne ochorenia, na ktoré vy ponúkate zázračné kvapky a čajíčky.
Poznám niekoľko ľudí, ktorí nakupovali v podobných obchodoch dúfajúc, že im to pomôže, ale nepoznám ani jedného, ktorý by sa vyliečil prostredníctvom týchto doplnkov.
Predpokladám, že ste svoju spoločnosť zakladali za účelom zisku lebo ak nie tak ste si pomýlil jej právnu formu.
Toto je môj posledný prípevok, ktorý vám hodlám venovať a myslím že administrátori tohto webu by mali filtrovať a blokovať podobných podnikavcov ako ste Vy pán RNG v záujme zachovania serióznosti stránky.

RNG

Ak potrebujes vyhubit nejake mikrobialne nakazenie(kvasinky su tiez mikrobialne, ako aj bakterie), velmi napomocne je pit roztok GSE(15-30 kvapiek do pol litra vody, ludove zvane horkac)Flasku nos zo sebou cely den a pravidelne si z nej kazdu hodinu glgni. Do vecera by mala byt vypita. To ti vyhubi mikrobialne nakazy v ustach za niekolko dni.
Odporucam potom brat pravidelne dobru probioticku zmes, aspon raz za tyzden.
Hladaj pod : doplnky, acidophylus, bulgaricus, helveticus,bifidum
To su jednotlive kultury, ktore by dobra probioticka zmes mala mat v miliardach

mendi

ja mam zas taky problem, nie že by som mala zahlienene hrdlo a neviem čo. ale aj dnes u doktorky, mi povedala, že sa vo mne zahniezdili kvasinky-snazila sa byt vtipna. tak mi dala niekolko tabletiek, vraj to mam brutalne. ale ja sa toho akosik neviem zbavit. aj minule som to mala, ked som bola u nej, na chvilku tabletky pomohli, potom sa to zas vratilo. nejaku candidovu ci aku mast mam tiez na to, ale pochybujem. stale sa to vracia. z coho to moze byt? a ja acedofilne mlieko zrovna nemusim, skor ziadne mlieko.

RNG

Pan RNG, by odporucil susi studovat lekarske periodika z alternativmej mediciny aspon par rokov ako to studuje RNG poslednych 15 rokov intenzivne skor nez zacne mat nejake komentare.
Mam sice obchod z doplnkami, ale otvoril som ho ako charitu pre Slovensko, aby som pomohol krajanom dostat dobre a lacne doplnky na zlepsenie kvality zivota. Stoji ma to nemalo penazi dotacie, na to sa mozete pytat konatela.
Preto akekolvek narazky na to, ze je moje rady su za ucelom mojho obohacovania na ukor chorych ludi sa rovnaju rovno urazke. Mozete sa hanbit.

suši

Žofia predpokladám že Ti robili testy v NURCH-u a Sjorgena Ti zistili z krvi. Mala si zrejme zvýšené imunokoplexy a autoprotilátky. Mala som niečo podobné pred rokmi. Neviem kto je RNG ale predpokladám že nejaký dealer s "prírodnými produktmi" - ako sa zdá využíva tu problémy iných na svoj obchod. Myslím že prírodné produkty Ťa z tohto problému nevytrhnú. Okrem parazitických ochorení je potrebné vylúčiť aj infekčné ochorenie - typu chlamýdia, mykomplyzmy, borélie a ďalšie ktoré Ti môžu spôsobovať tieto problémy.Rovnako aj systémové candidy nie sú vylúčené typu kryptokok pretože tieto sa veľmi ťažko diagnostikujú - prakticky je nemožné ich dokázať. Čiže problém sjorgenovho sysndrómu je bohužiaľ veľmi zložitý a nie je to žiadna novinka - v NURCH-u by o tom pánovi RNG vedeli rozprávať.

RNG

Dnes su na Slovensku dostupne viacere acidofilne doplnky, treba dbat na to, aby tam bolo co najviac kultur a pocet v miliardach na kapsulu. Hladat treba pod Lactobacilus acidophylus, brevis,bulgaricus,salivarius,helveticus, bifidobacterium

eva mamamia

Mala som rovnaký problém, chronická kandidóza a toto je moje odporúčanie a rada. Užívala som kombináciu prípravkov Super acidophilus 2 tob. denne a Cesnak s petržlenom tiež dve tab. denne. Prípravky som si objednala na -odkaz odstránený- - stránka sa venuje liečebnej výžive. Asi po dvoch mesiacoch sa môj problém významne zlepšil. Super acidophilus užívam stále len tak preventívne a mykóza sa už neopakuje. Poradili mi aj úpravu stravy a proti kvasinkovú diétu - hlavne žiadene cukry a bielu múku. Zmenené stravovanie praktikujem stále. Premnoženie plesní je spôsobené nevhodnou stravou a narušením črevnej flóry. Silne zásaditý a dobrý proti prekysleniu je aj Betavital - koncentrát cviklovej a mrkvovej šťavy.

RNG

Tomas, precitaj si moju radu este raz pozorne. Na nete si vyhladaj, kto ma kokosovy olej(minimum virgin=panensky, lepsie extra virgin),oreganovy olej(protikvasinkam + odhlienuje) a extrakt z olivoveho listu
Spytaj sa aj na GSE predavacky.
Kombinovana liecba(odstranenie kandidy) by nemala byt dlhsia, nez 2 tyzdne pri spravnych davkach jednotlivych doplnkov

tomaš

Jatrpím na candidu albigas už skoro tri roky žiadne lieky ako nizoral azitrox mi nepomohli lekári to vzdali. Našla som si na českej stránke candida.unas.cz všetko o candide vhodne a nevhodne potraviny, prírodný liek DIDA voľne predajný v lekárni stojí 60 tabliet stojí cca 580 sk. probiotika a výťažok z cesnaku.Teraz som si dala urobiť test lebo ešte mám stále zahlienenie hrdlo a vykašliavám veľké množstvo hlienu s čím si neviem poradiť, ale candida už vo výsledku z laboratoria nebola.Teraz mi zistili seratiu v ústach.Potrebujem radu čo to je a ako sa to dá liečiť a čo stým hrozným hlienom s ktorým sa niekedy dusím. Doporučujem Didu a prosím o radu na odstránenie zahlieňovania. Tomáš