Detox Mačingovej - Som jediná ktorá pribrala?!

lavazza002

No, neprejedala som sa, chcela som schudnúť len nejaké 2-3 kg, nepotrebujem drasticky chudnúť, ale tie som vlastne nabrala :/ Končím s tým, jediné čo, ma to riadne naštvalo. To čo píšeš dáva logiku, len mňa to nejak nenapadlo keď som s tým začala, poćúvala som nato samé chvály, tak som skúsila (ďalší dôvod boli aj moje tráviace problémy)

kilecko

Ja som chudla z 90 dnovou dietou a za 30 dni som dala dole 6kg potom som to prerusila a isla som na macingovu ,kvoli zmene jedla a ze pojdem dole z centimetrov ,ale ake bolo moje prekvapenie ,ked som neschudla ani deko a nadala dole ani milimeter a tak som sa vratila k 90 dnovke dokoncila ju a schudla som 12kg to bolo minuly rok ,tento rok mam znova 90 dnovku za 30 dni mam dole 4kg a uz nevymyslam ,ze prerusim a pojdem na macingovu ,ale to dokoncim do uspesneho konca .

TAKZE MI Z TOHO PLYNIE ,ze ak si sa predtym nejak neprejedala tak z toho neschudnes ,chudnu z toho ludia z macingovej len ti ,ktori maju okolo 100kg a to len preto ,ze sa vlastne neprejedaju.

Ak chces schudnut tak musis si na to vyhradit dlhsie obdobie ja som po 90 dnovke zhodila este 3kg ,presne tak ako pisali v knihe ,teraz to opakujem tento rok zase a vysledky mam ,vyskusaj a inac ja ked som zacala cvicit tak sa mi tiez kila hybali menej ,takze ak intenzivne cvicis moze to byt aj v tom.