Verite na osud.....karmu? Lebo ja ano.

Príspevok v téme: Verite na osud.....karmu? Lebo ja ano.
karmaa

Ide oto,ze nech sa snazim ako chcem nemam stastie v laske. Akoby som bola prekliata alebo co. Mam 30 rokov a stale mi nevyjde pokus zacat si vztah s nejakym muzom. Boli pozvania na rande, zoznamenia z mojej strany aj zo strany muzov, ale stale to nevyslo.
Bud to bolo v tom, ze som ochorela ako naschval dostala horucku, bolo mi nevolno alebo som utrpela nejaky uraz a nemohla som sa dostavit na schodzku a dotycny to zobral tak, ze som stratila zaujem a uz sa neozval a nebral telefony. Alebo naopak ja som sa dostavila a dany muz sa z roznych pricin nedostavil, len sa ospravedlnil a dalsie pozvanie nebolo. Alebo tiez ako naschval niekomu z rodiny sa v dany den nieco stalo/uraz, zdrav. problem a pod./
Potom to boli pokusy od zenatych muzov alebo postarsich panov na dochodku, ale o takuto kategoriu napadnikov nemam zase ja zaujem co je myslim pochopitelne.
Zacinam uz verit ze som alebo prekliata zlou karmou, ktoru mi udelil nejaky predok nasej rodiny. Teda ako sa hovori ludovo uvalenie kliatby do urciteho pokolenia. Akoby mi nebola sudene byt stastna, mat svoju lasku. Som normalne vyzerajuca baba, niesom extra krasavica, ale ani skareda. Skaredsie odomna su vydate, maju deti. Ako to, ze skaredsie sa vydavaju a ja celkom k svetu stale nemam stastie.
Vzdy, ked to vyzera uz nadejne, tak sa vyskytne nieco, co mi to prekazi. Vzdy. Uz nemam nato nervy. Akoby viselo nieco nadomno, co mi brani najst si lasku. Akoby si bola potrestana za nieco o com neviem.
Normalne verim na osud. Proste mame kazdy svoj osud dany a nic natom nezmenime. Vobec nic. Akekolvek snahy z mojej strany skoncia neuspesne a stale som sama. Nechcem skoncit ako niektore moje zname, ktore so zufalstva, aby nezostali same si zacali s prvym, ktory prejavil o nich zaujem. Teraz vidim, ako sa trapia, lebo z jedneho sa vyklul gambler a alkoholik, druhy zase nasilnik a ziarlivec i alkoholik. A tretia ma zase notorickeho zaletnika.
Myslim, ze ostat bez muza mi je sudene, ale preco? Viem, ze su horsie starosti na svete a vacsie problemy, ale pochytila ma taka nostalgia zo zivota.

Potakrv

fattal navyše zákon rezonancie funguje ...v celom vesmíre
Priťahujeme presne k sebe všetko podla nasich vybrácii .Ved o všetkom sa dočítate v odkazoch vám to tu veštica lubomira dáva ......

Potakrv

fattal na toto!!!!
V živote sa musíme naučiť spracovávať emócie.Najskôr ich v sebe dusíme ,ale sadá nám to na zdravie atd.
Preto psychológovia radia dostat to zo seba von čiže vykričíš sa ponadávaš a ide sa dalej .Samozrejme to ze kricis robis si nové veci......
Tretie štádium rozvoja je vedieť prijať všetky strasti života bez toho aby si musel či už dusiť to v sebe alebo konať tak aby si si vytváral nové situácie choroby atď.Nemôžeš lipnúť na ničom ani na nikom čo je z tohto sveta,lebo tu si len na návšteve ,lebo všetko je pominutelné a len boh je večný.Na všetkom na čom budeš lipnúť ti bude odobrané peniaze,vzťahy,ego,proste aby si k tomu nemal väčší vzťah,lebo je napísané nebudeš mat iných bohov okrem mňa,ktorým by si sa klaňal..Samozrejme deje sa to pomaly čas plinie len v materiálnom svete ,lebo čas podlieha priestoru a v duchovnom svete je to........atď

SmallGilotine

Ono, keď sa hovorí o karme, tak sa vždy myslí len na to zlé, akoby sme mali myslieť len na zlé veci. Treba vôbec na to veriť? Nepríde to tak či tak? Aj to dobré, že sa budeš tešiť? Ono, tento život je asi o skúškach a o vývoji, o leveloch. Je otázne, či sa do tých levelov chceš vôbec dostať? Čo bude ten top level? Ako sa prejaví? Nie každý má rád ten jed... Stále riešime len karmu jedného človeka, ale tak ako existuje kolektívne vedomie, do ktorého možno zasievať hocičo, tak existuje aj kolektívna karma.

fattal

Baradu ja ti nerozumiem,
Ako moze byt pre neciju dusu dolezite aby mu vztahy nevychadzali?
Naco by to bolo dobre?
Na aky rozvoj? Rozvoj coho?
Preco niekto ma niekolko vztaho za zivot a iny ani jeden sa nedari mat?

baradu

karma nie je o tom, že ťa niekto v minulosti preklial. karma je proces, ktorý slúži na rozvoj duše, je to v podstate niečo ako tréningový rozpis, ktorý si stanovíš a potom dodržiavaš.
pre teba (tvoju dušu) môže byť z nejakého dôvodu dôležité, aby ti vzťahy s mužmi nevychádzali. je to asi podmienkou tvojho vývoja.

uuleuskauu

Z nejakeho dovodu je osud proti tomu, aby si mala partnera. Vzdaj to a nehladaj uz, zostan sama. Nauc sa napriklad jazyky - pokial si trufas a mas talent, sprav si nejaky kurz a chod robit letusku. Alebo chod pracovat do cestovnej kancelarie. To su take tie joby, ktore nemoze robit kazdy. Ktora ma doma male deti, tak musi prist kazdy den domov z roboty. Cestovanie nie je pre kazdeho. Takto by si cestovala a este by ti za to aj platili. Pravdepodobne praca takehoto typu je tvojim osudom. A nie manzelstvo. A rodenie detí. Manzelstvo a rodenie detí je nieco, co mozno v kutiku duse ani ty sama nechces, iba spolocnost ta do toho tlaci. Ked som ja mala 30, kazdu chvilu pribudli na FB fotky z nejakej svadby a fotky deciek, plus babätkovske statusy o dosratych plienkach a o prvych zuboch. Ked som toho mala dost, tak som sa odhlasila odtial a bol pokoj. A ten pokoj je doteraz. Aj cez socialne siete spolocnost tlaci na teba v niecom... v tomho hlavne teda. Ale ver, ze jedna pekna fotka zo svadby a jedna pekna fotka babätka, ktoru ti tam pozitivne okomentuju, NIE JE SKUTOCNYM MERADLOM STASTIA. Skutocnmy meradlom stastia su tvoje vlastne pocity a to, ci si ty zijes zivot podla svojich predstav. Alebo aspon ciastocne podla svojich predstav. Aspon v zasadnych veciach podla svojich predstav. A nie podla predstav zavistlivcov, ktori si sami dosrali vlastné zivoty a teraz do tej istej sracky sa snazia zatlacit teba. Kasli na nich, zi si zivot po svojom. Bude to tak lepsie. Neviem, ci verim na karmu, ale verim, ze niektorym ludom niektore veci neboli sudene. A tebe nebol sudeny vztah. Vzdy maj na pamäti, ze lepsie je byt sama a stastna ako vo vztahu a nestastna.

akinom007

Slovo KARMA uz doslova neznasam kolko je medializovane a spominane medzi ludmi. Nevravim ci tomu verim alebo nie proste to neriesim ale uz ma to vytaca. Mam denne v kancli kolegynu ktora najmenej 3x denne na rozne veci povie ludom vsak pockaj karma je zdarma.

AleKtory

Ono ide aj o to, že muži asi nie sú takí dokonalí a stále hľadať tú naj dokonalosť, tak to je asi tvoja karma. Však aj v škole sa dievčatá učia lepšie zvyčajne ako chlapci. A potom akože sa muži snažia byť dokonalí a po nejakom čase zlyhajú a stále tá istá pesnička. Keby si to zobrala z nadhľadu, tak by to asi bolo lepšie, zažila by si niečo dobré, aj niečo zlé, kedy ako. Tak aby ti sedel aspoň nejako zhruba, nemusíte sa zhodnúť na sto percent.

dufajuca

tak ja sa tiez pridavam s mojim bezvyznamnym prispevkom....mam 45, dva dlhe vztahy za sebou,no dali nazaj zabrat a skoncili..Dalsie pokusy tiez o nicom. Vraj som uzasna zena, no ked to pocujem,uz sa mi robia vyrazky...Necitim sa Miss,ale ani spatna,napadnikov mam dost,no vacsinou su o 10-15 rokov mladsi,alebo zadani,takze nic. Moja tuzba po laske, pokojnej a stastnej sa zatial nenaplnila a stracam nadej,ze sa este dockam...Mam pocit,ze to mam vpisane v osude a nic na tom nezmenim, mozem sa modlit a prosit a dufat...lebo to robim,dokoca pri sviecke:D ..ale momentalne som sa zastavila,nemam silu..prestavam dufat a to je myslim pre mna velmi zle:(