Prečo ženy ohovarajú iné ženy?

Príspevok v téme: Prečo ženy ohovarajú iné ženy?
afera

Prečo? Prečo musia stále kvákať o iných ženách za ich chrbtom? Či sú to kolegyne, susedy, kamošky...prečo vždy kvákajú a starajú sa do druhých ľudí? Nemajú čo robiť iné, alebo ich to tak rajcuje? Mnohé sa tvária priateľsky, usmievajú sa do očí, ale za chrbtom šíria klebety a klamstvá. Ohovárajú všetko, kde bola asi tá a hentá, čo to má oblečené na sebe, kam asi tak ide, s kým bola a čo asi robila, ona bola tam a tam, s kým asi chodí, prečo sa tá či hentá ešte nevydáva, ona nebola v noci doma, čo zase bola nakupovať, aký to má zase účes, aké má topánky, pribrala alebo výrazne schudla, čo je taká chudá, najak jej narástlo brucho určite je tehotná, bola v nemocnici asi bola na potrate, kde pracuje, chodí nejaká vyparadená ktovie čo robí....atď.
Prečo tie mladé aj staré babizne nutkanie furt niekoho riešiť vo svojích prázdnych mozgoch? Ide venčiť psa len sledujú kde sa čo šuchne, kto, čo, s kým, ako....a tvári sa, že venčí. Ide na nákup a už kecá s inými babami, ide vyniesť smetí a už zase je v skupinke iných žien a ohovára, ide zametať chodník a zase je v skupinke a ohovára. Ohovára susedy z toho či hentoho poschodia, ohovára takú známu či inú. Ja keď sa odmietam s tými klebetnicami zapájať do ich debát aj mňa ohovoria ale mne je to šumafuk. Len chcem vedieť čo si o tom myslíte, prečo tie babizne toľko kecajú a kecajú a natriasajú klebety koľkokrát vymyslené len, aby škodili druhým. Prečo?
Ďakujem za názory a postoje :)

klebeta

zavidia, nenavidia a chcu skodit.
takym zenskym dat metlu do ruk nech sa cinia aj niecim uzitocnym nielen jazykmi.
a muzi ohovaraju to je pravda a najma tie zeny ktore su pre ne nedosiahnutelne.

achlanter

Pretože s tými dvomi mozgovými bunkami, ktoré majú v lebke nedokážu okrem vylučovania a kecania nič iné.

ohovarana

Mne tiez raz poskodili jedne klebetnice este na strednej ked o mne zacali sirit ze som tehotna a pritom som bola este panna. Rozkecavali to po celej skole. Boli to dve kravy z triedy.A kedze boli velmi oblubene u vacsine spoluziaciek tak im kazdy uveril. Dospelo to az do takeho stadia ze som musela ist na kobercek ku skolskej vychovnej poradkyni aj s triednou pricom odomna chceli aby som sa podrobila gynek. prehliadke a chceli sa aj kontaktovat s rodicmi. Boli to dlhe nekonecne hodiny vysvetlovania ze niesom tehotna az som plakala. Napokon sme sa dohodli ze pockame este par mesiacov aby sa zistilo ci mi bude rast brucho. Citila som sa kazdym pozorovana. Nakoniec tie dve kravy sli na kobercek ale uz ku riaditelke zaco dostali aj dvojky z chovania za ohovaranie a sirenie klamstva.

hardstone

Jaj ze preco? No lebo ako tu uz viaceri spominali nemaju co na praci, zavidia a nenavidia a chcu skodit inym. Aj tu ktosi spominal ked som to citala ze Ak vas ludia ohovaraju ste stale zaujimavy pre nich.
Ved kto najviac ohovara matky na materskej, kolegyne v praci, stare baby na dochodku, susedy. A tiez nemam rada tiez to ktosi spominal tu ked idem domov alebo von a tie baby alebo matky s deckami sedia ci stoja pred vchodmi a ked ide okolo nich clovek tak podozrivo stichnu a sleduju vas. A ked sa vdialite uz daju gebule dokopy a uz kvakaju. Alebo matky na ihriskach, zeny venciace psov tie takisto.
A tak kvakaju a kvakaju a kvakaju. Ved to ich mozno drzi pri zivote. Je to ako sport pre ich mozgy. Tlstnu lebo len sportuju ich jazyky.
A muzi ohovaraju tiez aj ked menej. A najma chalani ohovaruju tie co lahko dostanu do postele a potom sa chvalia kamosom a vykecaju im vsetko aka je v posteli a aku ju ma. Uz som neraz ked sedim niekde v podniku zapocula takyto rozhovor. A nechcite vediet ako sa nepekne o takych dievcatach bavia, najma o ich castiach tela.
Kto chce ten si dovod na ohovaranie vzdy najde len aby bol zaujimavy pre okolie ktore s nim to ohovaranie zdiela. HOUK

soffa

pretoze zavidia,ich krasu,ich zivot,ich peniaze,ich priatelov,partnerov,muzov,ich zivot.proste je to zavist spojena so svojou zakomplexovanostou!!!!ludia povacsinou poukazuju na chyby inych aby zakryli tie svoje!!!!!!!!!!!!!!!!

lorrines

Ja to hovorím takto: Veľký ľudia diskutujú o ideách, priemerní o udalostiach, a malí o iných ľuďoch.

Ten kto má jediné na práci ohovárať iných ľudí, súdiť ich a pri tom do očí im to nepovie - je chudák. Ked som bola puberťáčka tiež som takto riešila hluposti, čo ma henta na sebe, prečo hentá spí s tým a henten má v špajzi hada...
Ked si na to teraz spomeniem, je mi zle...sama som vždy neznášala, keď ma niekto komentoval a staral sa o mňa. Sama už si ani nepamatám kedy som o niekom takto hovorila. Jediný prípad je ked niekto robí totalne blbosti, potom sa mne stazuje s problemami ktore si sam robi a ja to tak mimovolne spomeniem, že nechapem prečo to ten človek robi. Lenze to mu dokazem povedat aj do oči..nie je to žiadne riešenie oblečenia a iných nepodstatnych blbosti. Proste ide o to ako to má človek v hlave doriešené a aké ma priority, čo chce v živote dosiahnuť. Či niečo normálne, proste ísť za nejakým cielom a neriešiť kraviny, alebo pomaly ale isto smerovat na dedinu pred dom na lavičku a komentovať a zneprijemnovat zivot inym.

skarabeuska

Dovolim si tvrdit, ze muzi ohovaraju ovela viac ako zeny :) Zazila som uz viackrat. (minimalne v mojom okoli.)

hanka9

Ohovaranie (v sirsom zmysle) je akakolvek zlomyselnost, ktorou jedna alebo druha zo sporovych stran chce druhej robit neprijemnosti

bjork

Najjednoduchsie je ohovorit druhych a hladat chyby na druhych...tak preto sa ludia staraju do druhych. zakryvaju tym vlastne nedostatky.
A vobec si nemyslim, ze je to len domena starsich ludi.