Zabudla som užiť HAK

Príspevok v téme: Zabudla som užiť HAK
katy288

Ahojte, prosím o pomoc ako mám chápať tejto vete: Užite zabudnutú tabletu len čo si spomeniete, aj keby to znamenalo, že musíte užiť dve tablety naraz. Pokračujte v užívaní ďalších tabliet vo zvyčajnom čase a počas nasledujúcich 7 dní použite ďalšie opatrenie, prezervatív.Ak ste mali pohlavný styk v týždni pred vynechaním tablety alebo ste zabudli začať užívať ďalší blister po období bez tabliet, musíte rátať s rizikom tehotenstva. V takomto prípade vyhľadajte lekára.

Ide o to, že som mala včera pohlavný styk a dnes ráno som zabudla zobrať tabletku, ale stihnem ju vziať do 12 hodín. Tak teraz neviem či sa mám obávať, alebo nie. Do teraz som brala HAK pravidelne v rovnaký čas.

kablica

pred nasadenim HAK by mala kazda baba podstupit IQ testy, lebo ked uz niekto nerozumie takto jasne napisanemu textu, tak patri do ustavu pre mentalne postihnutych

hardstone

Katy a co to ma spolocne so vztahmi ze si neuzila tabletku ? :)
Cele dnesne forum je len o neuzila som tabletku, som tehotna a blablabla dokola to iste.
Vsak baby nesexujte ked z toho mate take stresy potom. Ved vas to znici furt stresy budem tehotna mam zobrat tabletku ci nemam. V takomto strese sa nedozijete ani 40tky. A tie hormony co trepete do seba vam tiez zdravia nepridaju. Ja sa len cudujem ako dnesne dievcata su schopne znicit si zdravie kvoli tomu ze ich frajer chce sex. Fakt skvele. Chvala vasmu zdraviu do buducna...:(

katy288

Tak už len dúfať, že píšu pravdu :)..ale nakoniec som vzala hak s 3 hod. meškaním to by nemusel byť problém a nemám ani plodné dni

katy288

Problém je len ten, že do teraz som brala HAK vždy presne. Síce na príbal. letáku píšu, že do 12 hod. je to OK, ale chcela som sa iba uistiť. :)
Ďakujem